BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR

O NAS

To były późne lata 80`te, gdzieś wysoko w Himalajach przy gęstym śniegu padającym z nieba, mała grupa hodowców zaczęła krzyżować starannie wyselekcjonowane szczepy marihuany z każdego zakątka Bliskiego Wschodu i Azji. Obfite zbiory odmian Sativa i Indica podtrzymywały na duchu załogę podczas 3-letniego okresu odosobnienia w odległych górach. Jedna osoba z tej utalentowanej grupy stworzyła jedną z najbardziej znanych firm produkujących nasiona konopi na świecie. Tą firmą jest włąśnie Barney's Farm, a człowiekiem, który to wszystko zaporzątkował, jest Derry.

Po paśmie sukcesów przy uprawie w Azji, Derry wrócił do Amsterdamu w 1992 r. ze swoimi nowo utworzonymi nasionami konopi i przejął ster w Barney's Coffee Shop. Popularność jego szczepów sprawiła, że Barney stał się obowiązkowym miejscem dla zainteresowanych ze wszystkich stron na całym świecie.

Niepowtarzalne zrządzenie losu jakim był początek firmy takiej jak Barney's Farm tylko zwiększył i tak już ogromną popularność. Zwycięzca niezliczonych nagród i niekończąca się chęci produkowania „nowych i ekscytujących” odmian marihuany..., nic dziwnego, że istnieje międzynarodowe zapotrzebowanie na produkty Barney's Farm.

W ciągu ostatniej dekady Barney's Farm wyprodukował jedne z najpopularniejszych odmian konopi na świecie, zdobywając Cannabis Cup i Indica / Sativa Cups z G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream i wiele więcej, a Critical Kush stał się bestsellerem w ciągu kilku miesięcy od premiery.

Pomimo historii trwającej prawie 30 lat popularność Barney's Farm nigdy nie zmniejszyła się. Nowe szczepy są często publikowane, dzięki czemu stale rosnąca grupa odbiorców może nadal cieszyć się wysokiej jakości nasionami firmy, która zaczęła się dosłownie na szczycie i pozostała tam do dziś..

 

Telefon
+31-204117249


Dodatkowe informacje
BTW/VAT:NL8160.12.453B01

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję