BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Critical Kush
Critical Kush 1Critical Kush 2Critical Kush 3Critical Kush 4Critical Kush 5
Critical Kush 6Critical Kush 7Critical Kush 8Critical Kush 9Critical Kush 10

CRITICAL KUSH STRAIN

DOśWIADCZ NAJWYżSZEJ MOCY KUSH`A DZIęKI TEJ PRZYKłADNEJ KRZYżóWCE OG KUSH`A

Cup Winner
RATING
Critical Mass x OG Kush
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Critical Kush Nasiona Marihuany

CRITICAL KUSH pochodzi z połączenia słynnej Critical Mass z naszym własnym OG Kush`em. To niezwykle energiczny i potężny Kush. Możesz cieszyć się kryształowymi pałeczkami, aromatycznym zapachem i nie zapomnij o potężnym efekcie ciężkiego upalenia. Ta nowa hybryda jest znaczącym ulepszeniem w nowoczesnej hodowli marihuany a natura dominującej Indica sprawa że jest idealna do relaksacji, uśmierzania bólu i idealnie się nadaje na nocnego dymka. Możesz oczekiwać kwiatów w przeciagu 8 tygodni z tej rośliny średniego wzrostu.    Czy Critical Kush to Indica czy Sativa?
Szczep Critical Kush z Barneys Farm to 100% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Critical Kush?
Aby właściwie przechowywać nasiona Critical Kush, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Critical Kush?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Critical Kush, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Critical Kush umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Critical Kush wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Critical Kush?
Nasiona konopi Critical Kush kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Critical Kush Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Critical Mass x OG Kush
Stymulujący, Uspokajający, Relaksujący
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
100%
100% Indica
Świerza sosna, Ciasto Cytrynowe, Mrowiący
Ziemisty, Ziołowy, Chemiczny
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Critical Mass x OG Kush
Stymulujący, Uspokajający, Relaksujący
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
100%
100% Indica
Świerza sosna, Ciasto Cytrynowe, Mrowiący
Ziemisty, Ziołowy, Chemiczny

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję