BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR

INSTRUKCJE PłATNOśCI -

1. Czy akceptujecie płatność kartą kredytową i debetową?

Nasze systemy płatności sprawiają, że płacenie kartą jest proste! Gdy będziesz gotowy do zapłaty, wybierz opcję Karta kredytowa / debetowa i wprowadź wszystkie wymienione dane: Numer karty, Data ważności i 3-cyfrowy kod bezpieczeństwa znajdujący się z tyłu karty. Po pomyślnym dokonaniu płatności rozpoczniemy przetwarzanie Twojego zamówienia. Żadna kwota nie zostanie wypłacona z karty, dopóki towary nie zostaną wysłane. Należy pamiętać, że czasami wprowadzono dodatkowy środek bezpieczeństwa w celu ochrony tych kont przed oszustwami. Skontaktuj się z dostawcą karty, jeśli nie otrzymałeś kodu do tej kontroli bezpieczeństwa.

2. Czy przyjmujesz zamˇwienia za pomocą czeku?

Obecnie nie akceptujemy czeków osobistych na zamówienia online ani na zamówienia hurtowe.

3. Czy pobieracie zapłatę za pośrednictwem zamˇwień pocztowych?

Obecnie nie przyjmujemy zamówień pocztowych.

4. Czy akceptujesz płatności przelewem bankowym?

Z przyjemnością przyjmujemy płatność przelewem bankowym! Można to zrobić za pomocą naszego zwykłego procesu płatniczego, a otrzymasz numer referencyjny i nasze dane bankowe. Po prostu złóż zamówienie, wybierz metodę płatności przelewem bankowym, a my wyślemy Ci e-mail z numerem zamówienia. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem konieczne będzie skorzystanie z opcji przelewu banku, telefonicznie, przez Internet lub w oddziale. Prześlemy Ci nasze dane, które będziesz musiał podać podczas procesu transferu. Kody IBAN lub BIC / Swift będą musiały zostać wprowadzone. W rzadkich przypadkach może być potrzebny adres. Podczas płatności wprowadź swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia w sekcji komentarzy, aby płatność mogła zostać powiązana z zamówieniem. Wprowadź ostateczną kwotę określoną w zamówieniu. Wszelkie braki w płatnościach powodują odrzucenie płatności. Podobnie wybór podziału lub przesunięcia opłaty transferowej na Barney's Farm spowoduje również odrzucenie płatności.

5. Czy akceptujecie płatności w Kopercie?

Nie przyjmujemy płatności gotówką w kopercie. Pracujemy nad aktywacją tej funkcji w przyszłości.

Tak! Abyśmy mogli przetworzyć Twoją płatność, musisz wysłać pieniądze w grubej kopercie. Zalecamy używanie zwykłych kopert bez okien, dla pełnej dyskrecji. Nie dołączaj monet, ponieważ mogą one wpłynąć na bezpieczeństwo twojego pakietu. Zalecamy również korzystanie z kartonu, aby otoczyć swoje pieniądze, ponieważ zwiększy to bezpieczeństwo dostawy. Podaj swoje imię i numer zamówienia, aby upewnić się, że kwota jest zarejestrowana na Twoim koncie. Przyjmujemy tylko zamówienia o wartości: euro, dolarach amerykańskich lub funtach szterlingach. Upewnij się, że koperty są odpowiednio stemplowane lub oklejone znaczkiem i wysyłane na adres: (ADRES TUTAJ) Uwaga: Wysyłasz płatność za pomocą tej metody na własne ryzyko. Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utracone płatności z powodu błędów poczty. Skontaktuj się z lokalnym urzędem pocztowym w sprawie przesyłki poleconej, jeśli martwisz się o dostarczenie pieniędzy. Dadzą Ci wszystkie potrzebne informacje, aby zminimalizować ryzyko utraty dostaw. Pamiętaj, aby wybrać usługę, która oferuje rekompensatę w przypadku utraty zamówień, ponieważ niektórzy nie zrekompensują utraconych pieniędzy.

6. Czy akceptujeciepłatności z USA?

Niestety Farma Barneya nie jest w stanie dokonywać płatności z lub wysyłać do jakiegokolwiek miejsca w USA.

7. Akceptujecie PayPal?

Niestety ze względu na warunki PayPal nie możemy dodać tej usługi płatności do naszej witryny.

8. Czy oferujecie opcje sprzedaży hurtowej i hurtowy zakup nasion luzem ?

Z przyjemnością przyjmujemy zamówienia hurtowe i będziesz musiał skontaktować się z sales@barneysfarm.com, aby założyć konto, a także skontaktować się z nami z wyprzedzeniem, aby dokonać zakupów hurtowych przed złożeniem zamówienia. Wyślij nam e-mail z ilością i przedmiotami, które Cię interesują, a my skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji.

9. Czy oferujecie kody rabatowe?

Barney's Farm z przyjemnością oferuje najlepsze możliwe ceny w całej naszej ofercie. Uwielbiamy dawać najlepsze oferty wszystkim naszym klientom i mieć szeroki wybór promocji w ciągu całego roku. Pamiętaj, aby być na bieżąco na naszych stronach na Twitterze i Facebooku, i oczywiście odwiedź nas jako wycieczkę Barney's Farm po świecie, przechodząc do swoich ulubionych wystaw i wydarzeń!

10. Czy akceptujecie zwroty pieniędzy?

W Barney's Farm staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości dostępne na rynku. W rzadkich przypadkach niezadowolenia z zakupu skontaktuj się z nami, abyśmy mogli podjąć próbę współpracy z Tobą w celu rozwiązania problemu. Zwroty są możliwe tylko w przypadku produktów, które są nieotwarte i nieuszkodzone. Po uzgodnieniu zwrotu wszystkie produkty będą musiały wrócić do naszego magazynu. Z tego miejsca ocenimy przedmioty i skontaktujemy się z Tobą w sprawie werdyktu zwrotu. Koszty zwrotu nie podlegają zwrotowi, chyba że zaznaczono inaczej.

11.

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję