BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR

OBSłUGA KLIENTA

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania pomocy lub asysty przy każdej bieżącej transakcji lub w przypadku jakichkolwiek pytań.


Adres
Barney's Souvenirs BV
Haarlemmerstraat 98
1013 EW Amsterdam


Email
info@barneysfarm.com


Telefon
+31-204117249
[Poniedziałek-piątek: 09:00-17:00]


Dodatkowe informacje
BTW/VAT: NL8160.12.453B01
KvK: 34251957


Nr rejestracji firmy
34251957

Skontaktuj się z nami

POMOC I WSPARCIE

Należy pamiętać, że ważne jest to aby wysłać zapytanie do właściwego działu. Najpierw przejrzyj nasze strony pomocy poniżej .

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze FAQ

Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje na temat Wysyłki i Zwrotów

Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje na temat płatności i instrukcje

 

Zapytania dotyczące handlu / sprzedaży hurtowej

Zapytania dotyczące handlu / sprzedaży hurtowej można kierować na sales@barneysfarm.com

 

Marketing i reklama

W przypadku wszystkich zapytań dotyczących marketingu i reklamy napisz do mark@barneysfarm.com

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję