BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR

ZASADY I WARUNKI

Przeczytaj uważnie poniższe informacje.

Korzystając ze strony internetowej „barneysfarm.com” i kupując na niej produkty, zgadzasz się przestrzegać następujących warunków.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Potwierdzasz i gwarantujesz, że korzystając z usług na stronie Barneys Farm osiągnąłeś wiek 18 lat.

Barneys Farm może zmienić lub wycofać dowolną część BarneysFarm.com w dowolnym momencie bez powiadomienia.

Kupując, zgadzasz się, że wszystkie dane przekazane Barneys Farm w celu zamówienia lub zakupu towarów lub usług są poprawne, że używana karta kredytowa lub debetowa jest Twoją własnością i że istnieją wystarczające środki na pokrycie kosztów zamówione towary lub usługi.

Ze względu na charakter Internetu mogą wystąpić przerwy w dostępie do usług lub witryny z powodu napraw, konserwacji lub wprowadzenia nowych usług. Naturalnie postaramy się zminimalizować te przypadki i staramy się unikać wszelkich „przestojów”.

Barneys Farm nie może być powielany, kopiowany, sprzedawany, odsprzedawany lub w inny sposób wykorzystywany do jakichkolwiek celów komercyjnych bez naszej wyraźnej pisemnej zgody.

ZAKUP

Po złożeniu i wypełnieniu zamówienia online zostanie wysłane automatyczne potwierdzenie zamówienia. Ten e-mail jest generowany przez stronę internetową i nie oznacza, że ​​możemy z pewnością spełnić Twoje zamówienie. Potwierdza to po prostu, że Twoje zamówienie i wszystkie istotne szczegóły zostały otrzymane i postępują za pośrednictwem naszego systemu.

- Żadna kwota nie zostanie pobrana z karty, dopóki towary nie zostaną wysłane.

- 14 dni na anulowanie i zwrot zakupów dokonanych poza sklepami (online, telefonicznie lub pocztą): w UE masz prawo do zwrotu tych zakupów w ciągu 14 dni w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy. Możesz to zrobić z dowolnego powodu - nawet jeśli po prostu zmieniłeś zdanie.

- Bezpłatna, 2-letnia gwarancja (gwarancja prawna): zgodnie z przepisami UE zawsze masz prawo do co najmniej 2-letniej gwarancji bez żadnych kosztów. Ta dwuletnia gwarancja to Twoje minimum. Przepisy krajowe w twoim kraju mogą zapewnić dodatkową ochronę: jednak wszelkie odstępstwa od przepisów UE muszą zawsze leżeć w najlepszym interesie konsumenta. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_en.htm

Zanim klient złoży zamówienie i sprawdzi, musi wyrazić zgodę na warunki aby były przedstawione bezpośrednio na stronie T&C.

Każde zamówienie jest traktowane jako indywidualne i będzie przetwarzane jako takie.

Wszelkie wadliwe, uszkodzone lub niepoprawne zamówienia zostaną wymienione lub zwrócone zgodnie z warunkami i warunkami WYŁĄCZNIE jeśli zostaną powiadomione w ciągu 7 dni od otrzymania zamówienia.

Wszystkie produkty i usługi zależą od dostępności. Barneys Farm dokłada wszelkich starań, aby utrzymać dokładny poziom zapasów, jednak w przypadku braku towaru zostanie on usunięty z zamówienia lub zastąpiony podobnym produktem. Jeśli zakupiony przedmiot jest nadal wymagany i nie można znaleźć podobnej wymiany, zachowamy zamówienie do czasu, gdy zamówiony towar wróci do magazynu.

Barneys Farm nie jest w stanie kontrolować ani brać odpowiedzialności za działania celne i akcyzowe. Wszystkie opakowania są dyskretne i nie są wyświetlane żadne informacje o zawartości, jednak jeśli zamówione produkty nie są zgodne z przepisami obowiązującymi w danym regionie, istnieje ryzyko, że zwyczaje będą przeszkadzać w przesyłce. Nie możemy ci pomóc w tej sytuacji. * Barneys Farm nie wysyła nasion do krajów, w których nasiona konopi są zabronione. Barneys Farm wysyła tylko maile do krajów, w których legalne jest importowanie nasion konopi. Nasza rada jest taka, abyś poinformował się o konkretnej sytuacji w swoim kraju. Jeśli chcesz zamówić nasiona, akceptujesz pełną odpowiedzialność za różne przepisy dotyczące poszczególnych krajów. Nie możemy zwrócić żadnych płatności za zamówienia na nasiona, wykonane z krajów, w których nasiona konopi są zabronione.

CENA I PŁATNOŚĆ

Wszystkie ceny widoczne na stronie internetowej Barneys Farm są ostateczne i zawierają podatek VAT. Wszelkie błędy cenowe spowodują zawieszenie zamówienia do czasu, gdy Barneys Farm skontaktuje się z Tobą za pomocą dostarczonych metod.

Wszystkie płatności są przyjmowane w euro.

Klienci są odpowiedzialni za cło importowe / podatek w swoich krajach, w stosownych przypadkach. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w lokalnym urzędzie celnym.

Wszystkie zamówienia muszą być opłacone w całości, zanim jakiekolwiek towary zostaną wysłane. Wszystkie produkty są uzależnione od dostępności i pozostają własnością Barneys Farm, dopóki nie zostaną opłacone w całości.

Barneys Farm nie udostępnia żadnych informacji (osobistych lub finansowych) osobom trzecim.

Wszystkie dane karty kredytowej / debetowej są szyfrowane przy użyciu bezpiecznego systemu zamawiania. Twój bank lub firma obsługująca karty kredytowe może wymagać kontroli bezpieczeństwa w celu potwierdzenia zakupu.

Barneys Farm może czasami wymagać sprawdzenia zdolności kredytowej w przypadku zamówień o istotnym charakterze lub w przypadku dostarczenia niewystarczających danych. Może to spowodować opóźnienie zamówienia do czasu zakończenia kontroli.

ZWROTY

Należy pamiętać, że wszystkie zwroty za uszkodzone / wadliwe towary muszą zostać potwierdzone przez Barneys Farm telefonicznie, faksem, pocztą lub pocztą elektroniczną.

Wszystkie zwroty są obowiązkiem klienta, dopóki nie dotrą do Barneys Farm.

Twój koszt wysyłki zwrotu produktu nie zostanie zwrócony.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Odpowiedzialność Barneys Farm wynikająca z dostawy wadliwych produktów będzie ograniczona do szkód bezpośrednich do wysokości ceny określonej dla danych produktów.

Odpowiedzialność za szkody pośrednie jest wykluczona. Niniejszym zgadzasz się zabezpieczyć i zabezpieczyć Barneys Farm, jego spółki zależne, podmioty stowarzyszone, dyrektorów, agentów lub inne podmioty zaangażowane w tworzenie, produkcję lub dostarczanie Witryny lub Usług przeciwko wszelkim roszczeniom osób trzecich z tytułu lub wynikom korzystania z Usług i / lub naruszenia Warunków korzystania z usługi.

Niniejsze Warunki podlegają prawu holenderskiemu. Sąd okręgowy w Amsterdamie ma wyłączną jurysdykcję w zakresie wszelkich sporów dotyczących niniejszych Warunków.

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję