BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Amnesia Lemon
Amnesia Lemon 1Amnesia Lemon 2Amnesia Lemon 3Amnesia Lemon 4Amnesia Lemon 5
Amnesia Lemon 6Amnesia Lemon 7Amnesia Lemon 8Amnesia Lemon 9Amnesia Lemon 10

AMNESIA LEMON STRAIN

PODNIEś SWóJ UMYSł NA WYżSZY POZIOM DZIęKI NASZEMU ZWYCIęSKIEMU AMNESIA LEMON

Cup Winner
RATING
Amnesia Haze x Lemon Skunk
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

AMNESIA LEMON™ Nasiona Marihuany

AMNESIA LEMON™ została stworzona przez współpracę Barney’s Farm z legendarną Soma, wygrywając Cannabis Cup w 2004. Po tym ogromnym sukcesie Soma przekazała najlepszy fenotyp AmnesiaHaze do laboratorium Barneys Farm. AMNESIA LEMON™ to cudowna krzyżówka stworzona z Amnesia Haze i Lemon Skunk. Kuszące smaki połączone z mocą i wytrzymałością obu gatunków stworzyły ten spektakularny genotyp.Optymistyczny, mózgowy haj jest zdecydowanie charakterystyczny dla Sativy i sprawa, że będziesz chciał więcej. AMNESIA LEMON™ ma cykl kwitnienia wynoszący od 8 do 9 tygodni, roślina jest średniej wielkości oraz produkuje długie, gęste topy.

Amnesia Lemon Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Amnesia Haze x Lemon Skunk
Podnosi na duchu, mózgowy
550 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100/110cm
100/110cm
100/110cm
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Cytryna, Pikantny, Słodki
Egzotyczny, Ziemisty, Cytrusowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Amnesia Haze x Lemon Skunk
Podnosi na duchu, mózgowy
550 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100/110cm
100/110cm
100/110cm
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Cytryna, Pikantny, Słodki
Egzotyczny, Ziemisty, Cytrusowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję