BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Amnesia Lemon
Amnesia Lemon 1Amnesia Lemon 2Amnesia Lemon 3Amnesia Lemon 4Amnesia Lemon 5
Amnesia Lemon 6Amnesia Lemon 7Amnesia Lemon 8Amnesia Lemon 9Amnesia Lemon 10

AMNESIA LEMON STRAIN

PODNIEś SWóJ UMYSł NA WYżSZY POZIOM DZIęKI NASZEMU ZWYCIęSKIEMU AMNESIA LEMON

Cup Winner
RATING
Amnesia Haze x Lemon Skunk
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Amnesia Lemon Nasiona Marihuany

AMNESIA LEMON została stworzona przez współpracę Barney’s Farm z legendarną Soma, wygrywając Cannabis Cup w 2004. Po tym ogromnym sukcesie Soma przekazała najlepszy fenotyp AmnesiaHaze do laboratorium Barneys Farm. AMNESIA LEMON to cudowna krzyżówka stworzona z Amnesia Haze i Lemon Skunk. Kuszące smaki połączone z mocą i wytrzymałością obu gatunków stworzyły ten spektakularny genotyp.Optymistyczny, mózgowy haj jest zdecydowanie charakterystyczny dla Sativy i sprawa, że będziesz chciał więcej. AMNESIA LEMON ma cykl kwitnienia wynoszący od 8 do 9 tygodni, roślina jest średniej wielkości oraz produkuje długie, gęste topy.Czy Amnesia Lemon to Indica czy Sativa?
Szczep Amnesia Lemon z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Amnesia Lemon?
Aby właściwie przechowywać nasiona Amnesia Lemon, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Amnesia Lemon?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Amnesia Lemon, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Amnesia Lemon umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Amnesia Lemon wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Amnesia Lemon?
Nasiona konopi Amnesia Lemon kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Amnesia Lemon Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Amnesia Haze x Lemon Skunk
Podnosi na duchu, mózgowy
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Cytryna, Pikantny, Słodki
Egzotyczny, Ziemisty, Cytrusowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Amnesia Haze x Lemon Skunk
Podnosi na duchu, mózgowy
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Cytryna, Pikantny, Słodki
Egzotyczny, Ziemisty, Cytrusowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję