BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Ayahuasca Purple
Ayahuasca Purple 1Ayahuasca Purple 2Ayahuasca Purple 3Ayahuasca Purple 4Ayahuasca Purple 5
Ayahuasca Purple 6Ayahuasca Purple 7Ayahuasca Purple 8Ayahuasca Purple 9Ayahuasca Purple 10

AYAHUASCA PURPLE STRAIN

WYNIEś DO GóRY SWOJą śWIADOMOść DZIęKI TEJ NIEZWYKłEJ, APETYCZNEJ INDICE

 
RATING
Red River Delta x Master Kush
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Ayahuasca Purple Nasiona Marihuany

Barney’s Farm otrzymało lata temu w prezencie nasiona Red River Delta. Po posadzeniu, te cudowne purpurowo rubinowe rośliny okazały się niesamowitym odkryciem. Skrzyżowaliśmy je z naszym Master Kush`em co zaowocowało doskonałym gatunkiem. AYAHUASCA PURPLE ma cechy czystej Indici, oferując jednocześnie dużą zawartość THC i CBD. Szeroki wachlarz liści i niska, tęga struktura dźwiga na sobie ogromne, gęste topy które wymagają wsparcia przez ostatni tydzień kwitnienia. Ten gatunek wydziela intensywny aromat orzechów laskowych i papai oraz oferuje nieziemski, satysfakcjonujący efekt rozluźnienia.    Czy Ayahuasca Purple to Indica czy Sativa?
Szczep Ayahuasca Purple z Barneys Farm to 100% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Ayahuasca Purple?
Aby właściwie przechowywać nasiona Ayahuasca Purple, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Ayahuasca Purple?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Ayahuasca Purple, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Ayahuasca Purple umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Ayahuasca Purple wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Ayahuasca Purple?
Nasiona konopi Ayahuasca Purple kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Ayahuasca Purple Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Red River Delta x Master Kush
Towarzyski, euforyczny, szczęśliwy, relaksujący, usypiający
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
ŚREDNI
100%
100% Indica
Lawendowy, Mango, Orzechowy, Tropikalny
Papaja, Ziemisty, Kwitowy, Cierpki, Kwaśny, Słodki
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Red River Delta x Master Kush
Towarzyski, euforyczny, szczęśliwy, relaksujący, usypiający
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
ŚREDNI
100%
100% Indica
Lawendowy, Mango, Orzechowy, Tropikalny
Papaja, Ziemisty, Kwitowy, Cierpki, Kwaśny, Słodki

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję