BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Laughing Buddha
Laughing Buddha 1Laughing Buddha 2Laughing Buddha 3Laughing Buddha 4Laughing Buddha 5
Laughing Buddha 6Laughing Buddha 7Laughing Buddha 8Laughing Buddha 9Laughing Buddha 10

LAUGHING BUDDHA STRAIN

JEśLI LUBISZ SATIVę TO POKOCHASZ LAUGHING BUDDHA, POłąCZENIE DWóCH KLASYKóW

Cup Winner
RATING
Thai x Jamaican
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Laughing Buddha Nasiona Marihuany

LAUGHING BUDDAH to genotyp prawie czystej Sativy, stworzony przez skrzyżowanie Tajskiej Sativy z naszą Jamajską Hybrydą. Ta roślina ma dłuższy czas dojrzewania, lecz wynagradza to potężnymi topami z około metrowego drzewka. Wymaga ono wsparcia przez ostatnie trzy tygodnie kwitnienia.Roślina jest bardzo aromatyczna, wydziela skoncentrowany słodki zapach egzotycznych owoców. Efekt, to mocny haj charakterystyczny dla Sativy.    Czy Laughing Buddha to Indica czy Sativa?
Szczep Laughing Buddha z Barneys Farm to 80% Sativa 20% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Laughing Buddha?
Aby właściwie przechowywać nasiona Laughing Buddha, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Laughing Buddha?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Laughing Buddha, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Laughing Buddha umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Laughing Buddha wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Laughing Buddha?
Nasiona konopi Laughing Buddha kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Laughing Buddha Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Thai x Jamaican
Skupiony, Produktywny, Śmiechawkowy, Energetyzujący, Kreatywny, euforyczny
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
70 - 75
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
20%
80%
GŁÓWNIE SATIVA
Pieczona Papryka, Ananas, Cytryna, Ziołowy
Świerzy rześki, Słodki, Egzotyczne owoce
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Thai x Jamaican
Skupiony, Produktywny, Śmiechawkowy, Energetyzujący, Kreatywny, euforyczny
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
70 - 75
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
20%
80%
GŁÓWNIE SATIVA
Pieczona Papryka, Ananas, Cytryna, Ziołowy
Świerzy rześki, Słodki, Egzotyczne owoce

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję