BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Tangerine Dream Auto
Tangerine Dream Auto 1Tangerine Dream Auto 2Tangerine Dream Auto 3Tangerine Dream Auto 4Tangerine Dream Auto 5
Tangerine Dream Auto 6Tangerine Dream Auto 7Tangerine Dream Auto 8Tangerine Dream Auto 9Tangerine Dream Auto 10

TANGERINE DREAM AUTO STRAIN

SKORZYSTAJ Z TEJ NIEZWYKLE SZYBKO KWITNąCEJ WERSJI NASZEGO KLASYCZNEGO TANGERINE DREAM

 
RATING
Tangerine Dream x Autoflower #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Tangerine Dream Auto Nasiona Marihuany

TANGERINE DREAM AUTO został opracowany jako gratka dla miłośników naszego nagradzanego klasyka TANGERINE DREAM. To co najlepsze zarówno dla palaczy jak i hodowców oraz fajna roślina do uprawy. Tangerine Dream Auto ma niezwykle krótki 70-dniowy czas dojrzewania od kiełkowania, a rośliny o wysokości 70 cm z silnymi i licznymi gałęziami bocznymi dają imponujące plony. Ta automatyczna odmiana dominującej Sativy oferuje takie same pikantne, intensywne słodkie aromaty cytrusowe i smaki z nieznacznie mniejszą ilością THC i zwiększonym CBD, tworząc zrównoważony relaksujący efekt mózgowy.    Czy Tangerine Dream Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Tangerine Dream Auto z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Tangerine Dream Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Tangerine Dream Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Tangerine Dream Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Tangerine Dream Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Tangerine Dream Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Tangerine Dream Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Tangerine Dream Auto?
Nasiona konopi Tangerine Dream Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Tangerine Dream Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Tangerine Dream x Autoflower #1
Zbilansowany, Mózgowy, Relaksujący, Pocieszający
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
500
70 - 75
70-90cm
80-110cm
KRÓTKI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Pikantny, Cytrusowy, Intensywny
Mandarynkowy, Cytrus, Słodki
4
15 ltr
GORĄCY I UMIARKOWANY
WYSOKI
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Tangerine Dream x Autoflower #1
Zbilansowany, Mózgowy, Relaksujący, Pocieszający
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
500
70 - 75
70-90cm
80-110cm
KRÓTKI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Pikantny, Cytrusowy, Intensywny
Mandarynkowy, Cytrus, Słodki
4
15 ltr
GORĄCY I UMIARKOWANY
WYSOKI

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję