BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
LSD
LSD 1LSD 2LSD 3LSD 4LSD 5
LSD 6LSD 7LSD 8LSD 9LSD 10

LSD STRAIN

WKROCZ W INNY WYMIAR Z TYM PSYCHODELICZNYM KLASYKIEM OD BARNEYS FARM

Cup Winner
RATING
Original Skunk #1 x Afghan Indica
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

LSD Nasiona Marihuany

LSD jest wytrzymałą roślina, odporną na choroby i pleśń oraz przyjmującą się w każdych warunkach. Została tak nazwana przez ekipę Barney’s Farm ponieważ daje potężnego kopa. Roślina jest bardzo prosta w uprawie i oferuje pokaźne zbiory uznanych topów z potencjałem. LSD oferuje euforyczny, psychodeliczny i mocny efekt upalenia z fantastycznym mózgowym hajem. LSD ma słodki piżmowy zapach z intensywną nutą kasztanów.    Czy LSD to Indica czy Sativa?
Szczep LSD z Barneys Farm to 30% Sativa 70% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu LSD?
Aby właściwie przechowywać nasiona LSD, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu LSD?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany LSD, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona LSD umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona LSD wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi LSD?
Nasiona konopi LSD kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

LSD Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Original Skunk #1 x Afghan Indica
Towarzyska, Upalająca ciało, Euforyczna, Podnosząca na duchu
800 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Ziemisty Kasztan, Ziemista Cytryna, Cytrusowy, Słodko Kwasny
Piżmowy, Ziemisty, Ziołowy, Skunkowy, Cierpki
4
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Original Skunk #1 x Afghan Indica
Towarzyska, Upalająca ciało, Euforyczna, Podnosząca na duchu
800 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Ziemisty Kasztan, Ziemista Cytryna, Cytrusowy, Słodko Kwasny
Piżmowy, Ziemisty, Ziołowy, Skunkowy, Cierpki
4

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję