BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Widow Remedy - Regular
Widow Remedy - Regular 1Widow Remedy - Regular 2Widow Remedy - Regular 3Widow Remedy - Regular 4Widow Remedy - Regular 5
Widow Remedy - Regular 6

WIDOW REMEDY - REGULAR STRAIN

NIECH WIDOW ZACZNą NAD TOBą PRACOWAć I ROZMASUJE WSZYSTKIE BóLE I DOLEGLIWOśCI

 
RATING
Tijuana Sativa x Kerala India x Afghan
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Widow Remedy - Regular Nasiona Marihuany

WIDOW REMEDY został utworzony poprzez skrzyżowanie najpierw Tijuana Sativy z Keralą, w efekcie czego uzyskano przepiękną roślinę z dominującą Sativą i charakteryzującą się wysokim stężeniem kannabinoidów w okresie kwitnienia. Szczep ten został następnie udoskonalony poprzez jego połączenie z czystą odmianą Afgana, głównie w celu zwiększenia ilości uzyskiwanych plonów, skrócenia okresu kwitnienia oraz - w końcowej selekcji - uzyskania dodatkowego bonusu w postaci kannabinolu o zwiększonej mocy działania. Końcowym rezultatem tej potrójnej krzyżówki trzech odmian jest niesamowita hybryda o rodowodzie zbliżonym do szczepu Widow, z dodanym CBD. WIDOW REMEDY to skuteczne lekarstwo na ból, bezsenność i nudności. Typowa dla deszczowego dnia chandra rozpierzchnie się z pierwszym dymkiem.    Czy Widow Remedy - Regular to Indica czy Sativa?
Szczep Widow Remedy - Regular z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Widow Remedy - Regular?
Aby właściwie przechowywać nasiona Widow Remedy - Regular, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Widow Remedy - Regular?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Widow Remedy - Regular, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Widow Remedy - Regular umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Widow Remedy - Regular wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Widow Remedy - Regular?
Nasiona konopi Widow Remedy - Regular kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Widow Remedy - Regular Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

REGURALNY
NORMALNY
Tijuana Sativa x Kerala India x Afghan
Mózgowy, Uspokajający, Relaksujący, Pocieszający, Łągodny
500-600
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-110cm
ŚREDNI
40%
60%
Słodki, Owocowy, Kwiatowy, Sosnowy
Owocowy, Łagodny
SPECYFIKACJA
REGURALNY
NORMALNY
Tijuana Sativa x Kerala India x Afghan
Mózgowy, Uspokajający, Relaksujący, Pocieszający, Łągodny
500-600
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-110cm
ŚREDNI
40%
60%
Słodki, Owocowy, Kwiatowy, Sosnowy
Owocowy, Łagodny

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję