BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
White Widow XXL Auto

WHITE WIDOW XXL AUTO STRAIN

PRAWDZIWY AMSTERDAMSKI KLASYK OD BARNEYS FARM.

 
RATING
Brazilian x South Indian x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

White Widow XXL Auto Nasiona Marihuany

White Widow Auto od Barneys Farm. Prawdziwy amsterdamski klasyk od Barneys Farm, White Widow jest teraz dostępny w wersji automatycznie kwitnącej. Ewolucja tego legendarnego szczepu trwa nadal. Nasza White Widow Auto to okazała krzyżówka z dominującą w 70% Indicą superżywicznej brazylijskiej Sativy X z południowoindyjskiej Indica, umiejętnie połączona z naszą Barneys Farm Super Auto #1. White Widow Auto to niezwykle wszechstronna roślina, idealna do wszystkich warunków i technik uprawy, odmiana odporna na pleśń, odporna na robaki i dobrze radzi sobie nawet w chłodniejszym klimacie, dzięki czemu jest całkiem prosta dla wszystkich poziomów doświadczenia. White Widow Auto to klasyczna Indica w kształcie, wyjątkowo kompaktowa w porównaniu do wersji feminizowanej, ale wciąż energicznie i szybko rośnie, stając się krzaczasta i szeroka w czasie kwitnienia. Rośnie do wysokości 80-90 cm indoor 100-120 outdoor i osiąga dojrzałość w ciągu 70-75 dni od wysiewu. Wraz z początkiem kwitnienia duże, podobne do Sativy, ciężkie i super lepkie, solidne pąki pękają z jego gałęzi, niezwykła produkcja żywicy tworzy grubą warstwę lśniących trichomów pokrywających jej pąki, prawie białe z wyglądu pokrywające długi, jasnopomarańczowy słupek i małe ciemne zielone listki cukrowe. Ten amsterdamski klasyk ma egzotyczny profil terpenowy pełen ostrych skunkowych słodkich aromatów cytrusowych oraz ziemistych, sosnowych i przyprawowych posmaków.Czy White Widow XXL Auto to Indica czy Sativa?
Szczep White Widow XXL Auto z Barneys Farm to 30% Sativa 70% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu White Widow XXL Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona White Widow XXL Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu White Widow XXL Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany White Widow XXL Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona White Widow XXL Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona White Widow XXL Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi White Widow XXL Auto?
Nasiona konopi White Widow XXL Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

White Widow XXL Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Brazilian x South Indian x BF Super Auto #1
Kreatywny, podnoszący na duchu, energiczny, rozmowny, euforyczny
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-120cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Ostry Skunky Słodki Cytrus, Owocowy, Pikantny Sosnowy
Słodka, Cierpka, Owocowa, Pikantna Sosna
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Brazilian x South Indian x BF Super Auto #1
Kreatywny, podnoszący na duchu, energiczny, rozmowny, euforyczny
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-120cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Ostry Skunky Słodki Cytrus, Owocowy, Pikantny Sosnowy
Słodka, Cierpka, Owocowa, Pikantna Sosna
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję