BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Watermelon Zkittlez Auto
Watermelon Zkittlez Auto 1Watermelon Zkittlez Auto 2Watermelon Zkittlez Auto 3Watermelon Zkittlez Auto 4Watermelon Zkittlez Auto 5
Watermelon Zkittlez Auto 6Watermelon Zkittlez Auto 7Watermelon Zkittlez Auto 8Watermelon Zkittlez Auto 9Watermelon Zkittlez Auto 10

WATERMELON ZKITTLEZ AUTO STRAIN

NIE PRZEGAP TEGO AUTOMATYCZNIE KWITNąCEGO BESTSELLERA , FANTASTYCZNEJ OWOCOWEJ FUZJI TROPIKALNEJ ROZKOSZY.

 
RATING
Watermelon Zkittlez x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Watermelon Zkittlez Auto Nasiona Marihuany

Watermelon Zkittlez Auto firmy Barneys Farm: Uważaj, ponieważ Watermelon Zkittlez Auto ma moc aby ściągnąć cię z planszy. Odkryj jej wyraźne owocowe smaki, gdy pienią się i musują w tej fenomenalnej fabryce THC z trichomami. Jest to łatwa w uprawie, ale inspirująca automatycznie kwitnąca roślina, która w doświadczonych rękach jest w stanie uzyskać ogromne plony przekraczające 550 gr / m². Prawdę powiedziawszy, Watermelon Zkittlez Auto jest prostą rośliną, która prawie rośnie sama, więc może być idealną opcją zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Ten rewelacyjny okaz zakwitnie po zasadzeniu w ciągu zaledwie 70 dni, prawdziwy demon szybkości. Łatwa do przycięcia dziewczyna sprawia, że ​​zbiory są synchroniczne. Później jej musujące efekty delikatnie wprowadzą Cię w niezwykle spokojny stan umysłu. Watermelon Skittlez Auto rośnie do wysokości zaledwie 140 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do uprawy na tarasach i balkonach. Wysoki poziom THC (26%) zapewnia głęboki i długotrwały efekt euforii. Upewnij się, że przynajmniej raz w życiu spróbujesz całkowicie tropikalnych smaków Watermelon Zkittlez Auto. Nie będziesz żałować, że to zrobiłeś.Czy Watermelon Zkittlez Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Watermelon Zkittlez Auto z Barneys Farm to 40% Sativa 60% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Watermelon Zkittlez Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Watermelon Zkittlez Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Watermelon Zkittlez Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Watermelon Zkittlez Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Watermelon Zkittlez Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Watermelon Zkittlez Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Watermelon Zkittlez Auto?
Nasiona konopi Watermelon Zkittlez Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Watermelon Zkittlez Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Watermelon Zkittlez x BF Super Auto #1
Podnoszący na duchu relaks
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
120-140cm
ŚREDNI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Owocowy, Arbuz, Słodkie jagody
Cukierki o smaku owoców tropikalnych
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Watermelon Zkittlez x BF Super Auto #1
Podnoszący na duchu relaks
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
120-140cm
ŚREDNI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Owocowy, Arbuz, Słodkie jagody
Cukierki o smaku owoców tropikalnych

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję