BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Watermelon Zkittlez
Watermelon Zkittlez 1Watermelon Zkittlez 2Watermelon Zkittlez 3Watermelon Zkittlez 4Watermelon Zkittlez 5
Watermelon Zkittlez 6Watermelon Zkittlez 7Watermelon Zkittlez 8Watermelon Zkittlez 9Watermelon Zkittlez 10

WATERMELON ZKITTLEZ

NIE PRZEGAP TEGO FANTASTYCZNEGO ARBUZA I SłODKICH CYTRUSóW W USA, PRAWDZIWE POłąCZENIE ROZKOSZY.

 
RATING
watermelon x zkittlez
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

WATERMELON ZKITTLEZ™ Nasiona Konopi

Watermelon Zkittlez firmy Barneys Farm: ta cudownie zbilansowana hybryda wykazuje silne wzorce wzrostu sativy, które sprawiają, że jest to fabryka produkująca duże plony, a niektórzy hodowcy są w stanie osiągnąć ponad 1 kg na roślinę, gdy są traktowani z miłością! Wewnątrz będziesz wyglądać na około 550 g / m2. Pobudzający i bardzo energetyzujący efekt daje próbka tej cudownej róży konopi. Piękna i pachnąca Watermelon Zkittlez oczaruje Cię optymistycznymi efektami, które rozpalą Twoje ciało i duszę. Prawdziwy tonik na codzienne stresy i problemy. Sprawia, że ​​znikają w chmurze dymu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Przed upływem 63 dni to piękno wystrzeli w kwiat jak rakieta, produkując wysokie topy wypełnione pąkami, które w ilości zwisają z każdej gałęzi. W 63 dniu będzie dla Ciebie gotowa. Niezapomniane zapachy pojawiają się podczas całego procesu kwitnienia i na różnych etapach suszenia. Wesoły i radosny wpływ Watermelona połączony z naszym niesamowitym Zkittlez zapewnia absolutnie fantastyczne i owocowe doświadczenie konopi, które sprawi, że będziesz wracać po więcej i więcej.

Watermelon Zkittlez Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
watermelon x zkittlez
Podnoszący na duchu, Euforyczny, Uspokajający
750–1000g per plant
550 gr/m˛
63
WRZESIEŃ
3rd-4th week
120-140cm
140-200cm
ŚREDNI
55%
45%
GŁÓWNIE INDIKA
Owocowy arbuz i winogrona
Owoce tropikalne, słodkie jagody
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
watermelon x zkittlez
Podnoszący na duchu, Euforyczny, Uspokajający
750–1000g per plant
550 gr/m˛
63
WRZESIEŃ
3rd-4th week
120-140cm
140-200cm
ŚREDNI
55%
45%
GŁÓWNIE INDIKA
Owocowy arbuz i winogrona
Owoce tropikalne, słodkie jagody

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję