BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Violator Kush
Violator Kush 1Violator Kush 2Violator Kush 3Violator Kush 4Violator Kush 5

VIOLATOR KUSH STRAIN

ZAPAL PRAWDZIWą INDYJSKą GENETYKę W TYM NIESAMOWITYM BUSZU KUSH`A I CHARAS`A

Cup Winner
RATING
Malana Charas x Hindu Kush
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

Violator Kush Nasiona Marihuany

Spędziliśmy trochę czasu w dolinie Malana w Himalajach zbierając i ostrożnie dobierając najlepsze genotypy z okolicy. Malana Charas została wybrana ze względu na potencjał do produkcji topów. Jej skrzyżowanie z Indica Hindu Kush stworzyło VIOLATOR KUSH, dającą ogromne plony Indicę. Ta roślina jest krótka, ma duże liście, gruby pień i gałęzie które wymagają wsparcia. VIOLATOR KUSH ma niesamowitą gęstość trichomów, o niepowtarzalnym lekko stęchłym smaku i zapachu. Ta odmiana oferuje niesamowicie komfortowe wbicie w fotel.    Czy Violator Kush to Indica czy Sativa?
Szczep Violator Kush z Barneys Farm to 20% Sativa 80% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Violator Kush?
Aby właściwie przechowywać nasiona Violator Kush, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Violator Kush?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Violator Kush, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Violator Kush umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Violator Kush wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Violator Kush?
Nasiona konopi Violator Kush kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Violator Kush Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Malana Charas x Hindu Kush
Efekt upalonego Ciała, Euforyczny, Towarzyski, Gadatliwy, Usypiający
650 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
80%
20%
Pikantna Sosna. Pieprzny
Pikantny, Cierpki, Ziemisty, Haszyszowy, Tropikalny
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Malana Charas x Hindu Kush
Efekt upalonego Ciała, Euforyczny, Towarzyski, Gadatliwy, Usypiający
650 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
80%
20%
Pikantna Sosna. Pieprzny
Pikantny, Cierpki, Ziemisty, Haszyszowy, Tropikalny

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję