BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Vanilla Kush
Vanilla Kush 1Vanilla Kush 2Vanilla Kush 3Vanilla Kush 4Vanilla Kush 5
Vanilla Kush 6Vanilla Kush 7Vanilla Kush 8Vanilla Kush 9

VANILLA KUSH STRAIN

ZANURZ SIę W śWIECIE WANILIOWEJ ROZKOSZY DZIęKI TEJ POPULARNEJ ODMIANIE MOCNEGO KUSHA

Cup Winner
RATING
Afghani Kush x Kashmir
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

Vanilla Kush Nasiona Marihuany

VANILLA KUSH łaczy w sobie szybko dojrzewający gatunek afgański z unikalnymi nasionami Kaszmiru zebranymi przez ekipę Barney’s Farm w latach 80’. Vanilla Kush łączy moc indyjki o najlepszych afgańskich genach z wysokogórskim aromatem Doliny Kaszmirowej. VANILLA KUSH osiąga średnią wysokość i ma krzaczaste gałęzie, które dają dobre zbiory gęstych topów, pokrytych złotoczerwonymi włoskami. Łączą one w sobie aromat wanilii i dzikiej sosny. Wynikiem jest mocny, długotrwały i rozluźniający haj.Czy Vanilla Kush to Indica czy Sativa?
Szczep Vanilla Kush z Barneys Farm to 20% Sativa 80% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Vanilla Kush?
Aby właściwie przechowywać nasiona Vanilla Kush, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Vanilla Kush?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Vanilla Kush, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Vanilla Kush umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Vanilla Kush wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Vanilla Kush?
Nasiona konopi Vanilla Kush kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Vanilla Kush Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Afghani Kush x Kashmir
Euforyczny, Wesoły, Uspokajający, Usypiający
600 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90/100cm
90/100cm
100cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodka Melasa, Wanilia, Słodka Lawenda, Cytrus, Ziemisty
Wanilia, Melasa, Kwiatowy, Lawenda
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Afghani Kush x Kashmir
Euforyczny, Wesoły, Uspokajający, Usypiający
600 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90/100cm
90/100cm
100cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodka Melasa, Wanilia, Słodka Lawenda, Cytrus, Ziemisty
Wanilia, Melasa, Kwiatowy, Lawenda

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję