BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Tropicanna Banana
Tropicanna Banana 1Tropicanna Banana 2Tropicanna Banana 3Tropicanna Banana 4Tropicanna Banana 5
Tropicanna Banana 6Tropicanna Banana 7Tropicanna Banana 8Tropicanna Banana 9Tropicanna Banana 10

TROPICANNA BANANA STRAIN

WYBIERZ SIę NA WPRAWę Z TROPIKALNYM BANANEM KU TOTALNEJ EUFORII

 
RATING
Tropicanna x Banana Kush
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

TROPICANNA BANANA™ Nasiona Marihuany

 Kolejny kuszący dodatek do naszej Kalifornijskiej kolekcji. Hipnotyzujący tropikalny koktajl o świeżych i owocowych smakach, bezkompromisowej mocy z niezwykłym potencjałem gigantycznych plonów. Ta niezwykła hybryda jest słodka, lepka, tłuściutka i bardzo silna dzięki czemu hodowcy są zachwyceni tą genetyką. Barney's Farm oswoił tę hybrydę Sativy (60% Sativa, 40% Indica) i przyozdobił mnóstwem lepkich, twardych, słodkawych, małych topów pachnących owocami tropikalnymi. Idealnie połączenie Tropicanny (Girl Scout Cookies x Tangie) i mocne zacięcie Banana Kush`em wprowadzają uspokajający wpływ Indica. Już niewielka ilość wprowadza nas do świata euforii i tajemnic. Tropicanna Banana to bardzo silna roślina, która jest w stanie zapewnić potworne ilości plonu, gdy znajduje się w odpowiednich rękach. Rośliny uprawiane w pomieszczeniu przy wzroście ok 110 cm dostarczają do 700 g plonu z 1m2 (kwitnienie w 65-70 dni). Na zewnątrz plon może wynieść do 2 kg na roślinę w sprzyjających warunkach. Poziomy THC wynosi ok 22–25% i zapewnia niezwykłą dawkę upalenia i dostarcza podnoszące na duchu efekty pobudzające, które pozostaną z Tobą przez cały dzień.

Tropicanna Banana Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Tropicanna x Banana Kush
Szczęśliwy, Podnoszący na duchu, relaksujący
2000
700 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
110cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Owocowy, Bananowy, Tropikalny
Ziemisty, Cierpki
4
GORĄCY I UMIARKOWANY
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Tropicanna x Banana Kush
Szczęśliwy, Podnoszący na duchu, relaksujący
2000
700 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
110cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Owocowy, Bananowy, Tropikalny
Ziemisty, Cierpki
4
GORĄCY I UMIARKOWANY

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję