BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Tropicanna Banana
Tropicanna Banana 1Tropicanna Banana 2Tropicanna Banana 3Tropicanna Banana 4Tropicanna Banana 5
Tropicanna Banana 6Tropicanna Banana 7Tropicanna Banana 8Tropicanna Banana 9Tropicanna Banana 10

TROPICANNA BANANA STRAIN

WYBIERZ SIę NA WPRAWę Z TROPIKALNYM BANANEM KU TOTALNEJ EUFORII

 
RATING
Tropicanna x Banana Kush
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Tropicanna Banana Nasiona Marihuany

 Kolejny kuszący dodatek do naszej Kalifornijskiej kolekcji. Hipnotyzujący tropikalny koktajl o świeżych i owocowych smakach, bezkompromisowej mocy z niezwykłym potencjałem gigantycznych plonów. Ta niezwykła hybryda jest słodka, lepka, tłuściutka i bardzo silna dzięki czemu hodowcy są zachwyceni tą genetyką. Barney's Farm oswoił tę hybrydę Sativy (60% Sativa, 40% Indica) i przyozdobił mnóstwem lepkich, twardych, słodkawych, małych topów pachnących owocami tropikalnymi. Idealnie połączenie Tropicanny (Girl Scout Cookies x Tangie) i mocne zacięcie Banana Kush`em wprowadzają uspokajający wpływ Indica. Już niewielka ilość wprowadza nas do świata euforii i tajemnic. Tropicanna Banana to bardzo silna roślina, która jest w stanie zapewnić potworne ilości plonu, gdy znajduje się w odpowiednich rękach. Rośliny uprawiane w pomieszczeniu przy wzroście ok 110 cm dostarczają do 700 g plonu z 1m2 (kwitnienie w 65-70 dni). Na zewnątrz plon może wynieść do 2 kg na roślinę w sprzyjających warunkach. Poziomy THC wynosi ok 22–25% i zapewnia niezwykłą dawkę upalenia i dostarcza podnoszące na duchu efekty pobudzające, które pozostaną z Tobą przez cały dzień.Czy Tropicanna Banana to Indica czy Sativa?
Szczep Tropicanna Banana z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Tropicanna Banana?
Aby właściwie przechowywać nasiona Tropicanna Banana, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Tropicanna Banana?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Tropicanna Banana, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Tropicanna Banana umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Tropicanna Banana wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Tropicanna Banana?
Nasiona konopi Tropicanna Banana kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Tropicanna Banana Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Tropicanna x Banana Kush
Szczęśliwy, Podnoszący na duchu, relaksujący
2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
100-110cm
120-180cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Owocowy, Bananowy, Tropikalny
Ziemisty, Cierpki
4
GORĄCY I UMIARKOWANY
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Tropicanna x Banana Kush
Szczęśliwy, Podnoszący na duchu, relaksujący
2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
100-110cm
120-180cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Owocowy, Bananowy, Tropikalny
Ziemisty, Cierpki
4
GORĄCY I UMIARKOWANY

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję