BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Top Dawg
Top Dawg 1Top Dawg 2Top Dawg 3Top Dawg 4Top Dawg 5
Top Dawg 6Top Dawg 7Top Dawg 8

TOP DAWG

Cup Winner
RATING
Mexican Sativa x Afghani Indica Kush
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

TOP DAWG™ Nasiona Konopi

TOP DAWG™ to idealny przykład doświadczeń płynących z marihuany. Zaczynasię od ostrego, cierpkiego zapachu, a kończy na niesamowitym hajurozluźniającym umysł i mięśnie. Zalecamy stosowanie system filtującegopodczs hodowli tej odmiany. Można tu wyczuć nutkę ananasa,co dajecudowny smak z lekkim akcentem piżma. TOP DAWG™ oferuje duże plony –550g na metr kwadratowy na średnią roślinę I tworzy piękne, gęste topy któresą łatwe w obróbce.

Top Dawg Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Mexican Sativa x Afghani Indica Kush
550 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
80/90cm
90cm
40%
60%
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Mexican Sativa x Afghani Indica Kush
550 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
80/90cm
90cm
40%
60%

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję