BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Tangerine Dream
Tangerine Dream 1Tangerine Dream 2Tangerine Dream 3Tangerine Dream 4Tangerine Dream 5
Tangerine Dream 6Tangerine Dream 7Tangerine Dream 8Tangerine Dream 9Tangerine Dream 10

TANGERINE DREAM STRAIN

ROZWIń SWóJ UMYSł I USPOKóJ SWOJE CIAłO DZIęKI TEJ ZWYCIęSKIEJ ROZMARZONEJ SATIVIE

Cup Winner
RATING
G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Tangerine Dream Nasiona Marihuany

TANGERINE DREAM jest dominującą odmianą sativa która oferuje pikantny smak i aromat mandarynek, serwując natychmiastowego, relaksującego i mózgowego haja. Roślina ma krótki okres dojrzewania wynoszący około 65 dni, lecz wymaga wsparcia podczas kilku ostatnich tygodni. TANGERINE DREAM osiąga około metra wysokości, a jej mocne gałęzie oferują imponujące plony -600g na metr kwadratowy. Topy są duże, ciężkie i są pokryte czerwonymi oraz pomarańczowymi włoskami.    Czy Tangerine Dream to Indica czy Sativa?
Szczep Tangerine Dream z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Tangerine Dream?
Aby właściwie przechowywać nasiona Tangerine Dream, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Tangerine Dream?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Tangerine Dream, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Tangerine Dream umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Tangerine Dream wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Tangerine Dream?
Nasiona konopi Tangerine Dream kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Tangerine Dream Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze
Relaksujący Ciało, Mózgowy, Euforyczny, Podnoszący na duchy
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Pomarańcza, Borówka, Cytrus, Cukrowy, Tropikalny
Intensywny Cytrus, Borówkowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze
Relaksujący Ciało, Mózgowy, Euforyczny, Podnoszący na duchy
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Pomarańcza, Borówka, Cytrus, Cukrowy, Tropikalny
Intensywny Cytrus, Borówkowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję