BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Strawberry Cheesecake Auto
Strawberry Cheesecake Auto 1Strawberry Cheesecake Auto 2Strawberry Cheesecake Auto 3Strawberry Cheesecake Auto 4Strawberry Cheesecake Auto 5
Strawberry Cheesecake Auto 6Strawberry Cheesecake Auto 7Strawberry Cheesecake Auto 8Strawberry Cheesecake Auto 9Strawberry Cheesecake Auto 10

STRAWBERRY CHEESECAKE AUTO STRAIN

AFGAńSKI OG SPOTYKA STRAWBERRY PIE W PEłNEJ RADOśCI

 
RATING
Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Strawberry Cheesecake Auto Nasiona Marihuany

Barneys Farm z całkowicie unikalnym zwrotem akcji kontynuuje poszukiwania w tworzeniu pionierskiej genetyki z naszym własnym Strawberry Cheesecake Auto. Po szeroko zakrojonej selektywnej hodowli z naszymi różnymi odmianami Strawberrybogatymi w terpeny wybraliśmy kusząco subtelny fenomen Strawberry Pie. Następnie laboratorium skrzyżowało to z rzadkim cięciem Afghan OG. Infuzja cech Kush z dominacją Indica zapewnia szybki wzrost, niesamowite możliwości produkcyjne i silną, wybaczającą strukturę. Skrzyżowanie tego stworzenia z naszym BF Super Auto #1 oznacza, że ​​Strawberry Cheesecake Auto może również dobrze prosperować w chłodniejszym klimacie, większym niż większość automatów, ale doskonale zwartym i kończącym swój cykl życia w mgnieniu oka. W fazie wzrostu nasz Strawberry Cheesecake Auto jest zazwyczaj skromny, zanim szybko rozwiną się jego tępo zakończone kwitnące gałęzie, a jego ciemnozielone liście w końcu przekształcą się, dając piękne, ciemnofioletowe odcienie. Jak można się domyślić, jest to bardzo lepka żywiczna roślina z ciemnopomarańczowymi kwiatami pokrytymi grubą warstwą włosków wskazujących na delikatny lukier na torcie. Aromaty są dość intrygujące, słodki kozi ser z nutą dojrzałego, ziemistego skunka, zwieńczony subtelnym uwalnianiem haszu truskawkowego i świeżych dzikich jagód.Czy Strawberry Cheesecake Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Strawberry Cheesecake Auto z Barneys Farm to 25% Sativa 75% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Strawberry Cheesecake Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Strawberry Cheesecake Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Strawberry Cheesecake Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Strawberry Cheesecake Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Strawberry Cheesecake Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Strawberry Cheesecake Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Strawberry Cheesecake Auto?
Nasiona konopi Strawberry Cheesecake Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Strawberry Cheesecake Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto #1
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
75 - 80
90-110cm
100-140cm
ŚREDNI
75%
25%
GŁÓWNIE INDIKA
Ziemisty, Truskawkowy, Sernik
Hasz Truskawkowy, Sernik
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto #1
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
75 - 80
90-110cm
100-140cm
ŚREDNI
75%
25%
GŁÓWNIE INDIKA
Ziemisty, Truskawkowy, Sernik
Hasz Truskawkowy, Sernik
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję