BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Sour Strawberry

SOUR STRAWBERRY STRAIN

DOśWIADCZ WYJąTKOWEJ MIESZANKI OWOCOWEJ SłODYCZY I ENERGETYZUJąCYCH ROZKOSZY DZIęKI STRAWBERRY DIESEL STRAIN.

 
RATING
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

SOUR STRAWBERRY™ Nasiona Marihuany

Sour Strawberry Strain od Barneys Farm. Przygotuj się na kuszący aromat i uwodzicielski urok naszej Sour Strawberry strain Aka.Strawberry Diesel. Sour Strawberry jest wynikiem potężnej krzyżówki genetycznej legendarnego Strawberry Kush i słynnego Sour Diesel, co daje dobrze zbalansowaną odmianę hybrydową z lekką dominacją sativy i przyjemnością w uprawie niezależnie od poziomu doświadczenia. Czas kwitnienia Sour Strawberry to zaledwie 65-70 dni w pomieszczeniu, co oznacza, że nie będziesz musiał długo czekać, zanim będziesz mógł rozkoszować się jego pięknem. Przy plonie indoor wynoszącym 500-600 g/m2 możesz spodziewać się obfitości silnych, lepkich pąków, które z pewnością zrobią wrażenie. Ale po co ograniczać się do uprawy w pomieszczeniach? Sour Strawberry strain rozwija się na zewnątrz, dając plony od 1,5 do 2,5 kg z rośliny i wysokość 1,5-2 m. Po prostu satysfakcja z oglądania, jak te rośliny rosną i dojrzewają w ciepłym słońcu, gotowe do zbioru na początku października. I nie zapominajmy o zawartości procentowej THC – w zakresie 22-24%, Sour Strawberry Diesel to szczep, który ma moc. Pąki Sour Strawberry są naprawdę warte zobaczenia, z jasnozielonymi liśćmi i ognistopomarańczowymi włoskami, które zachęcają do bliższego przyjrzenia się. A gdy to zrobisz, zostaniesz potraktowany bukietem aromatów, od kwaśnych, słodkich i owocowych po ziemiste i przypominające olej napędowy. Po co więc czekać? Zafunduj sobie niezapomniane wrażenia z tej odmiany Sour Strawberry. Dzięki silnej genetyce, obfitym plonom i hipnotyzującemu pięknu ta odmiana z pewnością stanie się podstawą Twojej kolekcji konopi.

Sour Strawberry Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
Kreatywny, Energetyzujący, Euforyczny, Szczęśliwy, Relaksujący
1.5- 2kg per plant
550-600 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150 – 200cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Jagody, Diesel, Truskawka, Słodkie Cytrusy.
Diesel, Ziemisty, Ostry, Truskawkowy, Słodki
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
Kreatywny, Energetyzujący, Euforyczny, Szczęśliwy, Relaksujący
1.5- 2kg per plant
550-600 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150 – 200cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Jagody, Diesel, Truskawka, Słodkie Cytrusy.
Diesel, Ziemisty, Ostry, Truskawkowy, Słodki

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję