BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Sour Strawberry
Sour Strawberry 1Sour Strawberry 2Sour Strawberry 3Sour Strawberry 4Sour Strawberry 5
Sour Strawberry 6Sour Strawberry 7Sour Strawberry 8Sour Strawberry 9Sour Strawberry 10

SOUR STRAWBERRY STRAIN

DOśWIADCZ WYJąTKOWEJ MIESZANKI OWOCOWEJ SłODYCZY I ENERGETYZUJąCYCH ROZKOSZY DZIęKI STRAWBERRY DIESEL STRAIN.

 
RATING
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Sour Strawberry Nasiona Marihuany

Sour Strawberry Strain od Barneys Farm. Przygotuj się na kuszący aromat i uwodzicielski urok naszej Sour Strawberry strain Aka.Strawberry Diesel. Sour Strawberry jest wynikiem potężnej krzyżówki genetycznej legendarnego Strawberry Kush i słynnego Sour Diesel, co daje dobrze zbalansowaną odmianę hybrydową z lekką dominacją sativy i przyjemnością w uprawie niezależnie od poziomu doświadczenia. Czas kwitnienia Sour Strawberry to zaledwie 65-70 dni w pomieszczeniu, co oznacza, że nie będziesz musiał długo czekać, zanim będziesz mógł rozkoszować się jego pięknem. Przy plonie indoor wynoszącym 500-600 g/m2 możesz spodziewać się obfitości silnych, lepkich pąków, które z pewnością zrobią wrażenie. Ale po co ograniczać się do uprawy w pomieszczeniach? Sour Strawberry strain rozwija się na zewnątrz, dając plony od 1,5 do 2,5 kg z rośliny i wysokość 1,5-2 m. Po prostu satysfakcja z oglądania, jak te rośliny rosną i dojrzewają w ciepłym słońcu, gotowe do zbioru na początku października. I nie zapominajmy o zawartości procentowej THC – w zakresie 22-24%, Sour Strawberry Diesel to szczep, który ma moc. Pąki Sour Strawberry są naprawdę warte zobaczenia, z jasnozielonymi liśćmi i ognistopomarańczowymi włoskami, które zachęcają do bliższego przyjrzenia się. A gdy to zrobisz, zostaniesz potraktowany bukietem aromatów, od kwaśnych, słodkich i owocowych po ziemiste i przypominające olej napędowy. Po co więc czekać? Zafunduj sobie niezapomniane wrażenia z tej odmiany Sour Strawberry. Dzięki silnej genetyce, obfitym plonom i hipnotyzującemu pięknu ta odmiana z pewnością stanie się podstawą Twojej kolekcji konopi.Czy Sour Strawberry to Indica czy Sativa?
Szczep Sour Strawberry z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Sour Strawberry?
Aby właściwie przechowywać nasiona Sour Strawberry, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Sour Strawberry?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Sour Strawberry, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Sour Strawberry umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Sour Strawberry wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Sour Strawberry?
Nasiona konopi Sour Strawberry kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Sour Strawberry Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
Kreatywny, Energetyzujący, Euforyczny, Szczęśliwy, Relaksujący
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Jagody, Diesel, Truskawka, Słodkie Cytrusy.
Diesel, Ziemisty, Ostry, Truskawkowy, Słodki
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
Kreatywny, Energetyzujący, Euforyczny, Szczęśliwy, Relaksujący
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Jagody, Diesel, Truskawka, Słodkie Cytrusy.
Diesel, Ziemisty, Ostry, Truskawkowy, Słodki

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję