BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Sour Diesel Auto

SOUR DIESEL AUTO STRAIN

UWOLNIJ SWOJą KREATYWNOść I SKUP SIę NA OSTREJ I AROMATYCZNEJ ODMIANIE KONOPI SOUR DIESEL AUTO

 
RATING
Sour Diesel x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Sour Diesel Auto Nasiona Marihuany

Sour Diesel Auto od Barneys Farm. Gotowy na ponaddźwiękową odmianę, która rozbudzi Twoje zmysły i doda energii Twojemu umysłowi i ciału? Nie szukaj dalej niż Sour Diesel Auto, hybryda z dominacją sativy, która szturmem podbija świat automatycznie kwitnących konopi. Stworzony przez skrzyżowanie klasycznego Sour Diesel z silnym BF Super Auto # 1, Sour Diesel Auto może pochwalić się imponującą zawartością 23% THC, która z pewnością sprawi, że poczujesz się zmotywowany i skoncentrowany. Hodowcy indoor uwielbiają tę odmianę za jej szybki 70-dniowy okres kwitnienia, co skutkuje imponującymi plonami do 550-600 g/m2. Przy wysokości zaledwie 90-120 cm jest to idealny rozmiar do większości pomieszczeń do uprawy w pomieszczeniach. Ale nie wliczaj w to producentów outdoor - Sour Diesel Auto nadal zapewnia imponujące plony od 180 do 250 g na roślinę w idealnych warunkach. Perfumy Sour Diesel Auto są tak charakterystyczne, jak mocne, kuszące w nosie nutami ziemistych cytrusów i oleju napędowego. A haj? To po prostu niesamowite. Jeśli podoba Ci się oryginalny Sour Diesel, pokochasz Sour Diesel Auto. Wspaniała Sour Diesel Auto to idealny wybór dla każdego, kto szuka mocnego, smacznego i stymulującego szczepu, który można zrobić w zaledwie kilka tygodni. Po co więc czekać? Przekonaj się sam o wyjątkowej sile Sour Diesel Auto — przetestuj go już dziś!Czy Sour Diesel Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Sour Diesel Auto z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Sour Diesel Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Sour Diesel Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Sour Diesel Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Sour Diesel Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Sour Diesel Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Sour Diesel Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Sour Diesel Auto?
Nasiona konopi Sour Diesel Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Sour Diesel Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Sour Diesel x BF Super Auto #1
Energiczny, Kreatywny
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-120cm
100-140cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Sosna, Cytrus, Diesel
Dieslowe nuty, Cytryna
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Sour Diesel x BF Super Auto #1
Energiczny, Kreatywny
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-120cm
100-140cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Sosna, Cytrus, Diesel
Dieslowe nuty, Cytryna

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję