BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Sour Diesel

SOUR DIESEL STRAIN

ULEPSZ SWóJ DZIEń DZIęKI ELEKTRYZUJąCEJ MOCY SOUR DIESEL. ZAMóW TERAZ I PRZEKONAJ SIę O JEGO LEGENDARNYM STATUSIE, SOLIDNEJ WYDAJNOśCI I BOGATYM SMAKU.

 
RATING
Super Skunk Strain x Chemdawg Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Sour Diesel Nasiona Marihuany

Sour Diesel strain od Barneys Farm. Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć elektryzującej mocy naszego szczepu Sour Diesel? Ta odmiana z przewagą Sativy jest wyjątkową hybrydą będącą wynikiem kuszącej mieszanki Chemdawg i Super Skunk. Sour Diesel to odmiana, która wymaga uwagi i szacunku nawet najbardziej wymagających koneserów konopi. Dzięki wyjątkowym właściwościom i legendarnemu statusowi nic dziwnego, że jest bardzo poszukiwany. Sour Diesel to odmiana z przewagą sativy, znana ze swoich energetycznych i podnoszących na duchu efektów, które sprawią, że poczujesz się ożywiony i zainspirowany. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoją kreatywność, uwagę czy produktywność, ta odmiana jest idealnym wyborem. Dzięki stężeniom THC w zakresie od 20 do 24 procent, legendarne, potężne doznania mózgowe Sour Diesel są zarówno euforyczne, jak i kojące. I w przeciwieństwie do innych szczepów, nie sprawi, że poczujesz się senny lub utkniesz na kanapie. Sour Diesel strain to wytrzymały chwast, który można uprawiać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Z czasem kwitnienia od 70-75 dni w pomieszczeniu do połowy/końca października na zewnątrz, jest to wszechstronna roślina, która może przystosować się do prawie każdego środowiska. A jeśli zapewnisz jej miejsce do uprawy na zewnątrz, rośliny Sour Diesel strain mogą osiągnąć wysokość 1,5 m - 2 m przy znacznych plonach do 2 kg, co czyni je prawdziwym arcydziełem. Ale co z jego zapachem i smakiem? Cóż, Sour Diesel emanuje mocnymi, ostrymi perfumami, które są zarówno kwaśne, jak i ziemiste, ze śladami oleju napędowego w smaku i aromacie. Jego smak jest równie bogaty, dając wyśmienitą mieszankę słodkich, pikantnych i cytrynowych smaków, które pozostawią długotrwałe wrażenie. Czy jesteś gotowy, aby przenieść swój dzień na wyższy poziom? Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój wieczór, czy pobudzić kreatywność rano, szczep Sour Diesel z pewnością spełni Twoje zadanie.Czy [NAZWA SZCZEPU] to Indica czy Sativa?
Szczep [NAZWA SZCZEPU] z Barneys Farm to 70% Sativa 30% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu [NAZWA SZCZEPU]?
Aby właściwie przechowywać nasiona [NAZWA SZCZEPU], zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu [NAZWA SZCZEPU]?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Sour Diesel, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona [NAZWA SZCZEPU] umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona [NAZWA SZCZEPU] wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Sour Diesel?
Nasiona konopi Sour Diesel kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Sour Diesel Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Super Skunk Strain x Chemdawg Strain
Energetyczny, Podnoszący na duchu, Euforyczny i kojący
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
70 - 75
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
ŚREDNI
30%
70%
GŁÓWNIE SATIVA
Słodki, Pikantne i Cytrynowe Nutki
Kwaśny i Ziemisty, ze śladami Oleju Napędowego
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Super Skunk Strain x Chemdawg Strain
Energetyczny, Podnoszący na duchu, Euforyczny i kojący
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
70 - 75
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
ŚREDNI
30%
70%
GŁÓWNIE SATIVA
Słodki, Pikantne i Cytrynowe Nutki
Kwaśny i Ziemisty, ze śladami Oleju Napędowego

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję