BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Skywalker OG Auto
Skywalker OG Auto 1Skywalker OG Auto 2Skywalker OG Auto 3Skywalker OG Auto 4Skywalker OG Auto 5
Skywalker OG Auto 6Skywalker OG Auto 7Skywalker OG Auto 8Skywalker OG Auto 9Skywalker OG Auto 10

SKYWALKER OG AUTO STRAIN

 
RATING
Skywalker OG x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Skywalker OG Auto Nasiona Marihuany

Skywalker OG super auto jest już dostępny, przebij się przez cały dzień dzięki tej wyjątkowej automatycznie kwitnącej odmianie konopi. Twoja świetlna szabla będzie pulsować i migać, gdy doświadczysz Skywalkera i uwolnisz falę mocy po raz pierwszy. Faworyt w laboratorium do hodowli tego okazu został przetestowany samodzielnie przez TONI13 i ze względu na znakomite wyniki zdecydowano się wypuścić go w formacie automatycznie kwitnącym dla świata. Ta aromatyczna automatycznie kwitnąca roślina dosłownie eksploduje w choinkę o smaku sosny w zaledwie 70-75 dni od nasion, produkując obfitość wspaniałych, kushy kwiatów ociekających błyszczącymi kryształami THC. Spodziewaj się końcowej wysokości do 1.2 metrów. Poczuj emocje związane z genetyką „Skywalker OG” z USA, fachowo opakowaną w soczysty, zdumiewający, automatycznie kwitnący pakiet 23% THC, przygotowany przez zespół z Barneys Farm. Uważaj jednak na przeciążenie sensoryczne, ponieważ Skywalker OG może być dość ekscytującym doświadczeniem, jeśli nie jesteś gotowy na pełną skalę spokoju ducha, który może zainicjować. Spodziewaj się pełnego relaksu ciała i jasności umysłu, często z przełomowymi spostrzeżeniami i realizacjami. To jest właściwy materiał do poszerzania umysłu, będziesz zadowolony, że wyrosłeś. Nie przegap tego wykwintnego, małego piękna automatycznie kwitnącej rośliny.Czy Skywalker OG Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Skywalker OG Auto z Barneys Farm to 25% Sativa 75% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Skywalker OG Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Skywalker OG Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Skywalker OG Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Skywalker OG Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Skywalker OG Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Skywalker OG Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Skywalker OG Auto?
Nasiona konopi Skywalker OG Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Skywalker OG Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Skywalker OG x BF Super Auto #1
Uspokajający, mocno upalony, rozszerzający umysł
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
90-120cm
ŚREDNI
75%
25%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki, ziemisty, sosnowy,
Owoce tropikalne, Cytrusy i Olej napędowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Skywalker OG x BF Super Auto #1
Uspokajający, mocno upalony, rozszerzający umysł
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
90-120cm
ŚREDNI
75%
25%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki, ziemisty, sosnowy,
Owoce tropikalne, Cytrusy i Olej napędowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję