BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Sin Tra Bajo Auto
Sin Tra Bajo Auto 1Sin Tra Bajo Auto 2Sin Tra Bajo Auto 3Sin Tra Bajo Auto 4Sin Tra Bajo Auto 5
Sin Tra Bajo Auto 6Sin Tra Bajo Auto 7Sin Tra Bajo Auto 8Sin Tra Bajo Auto 9

SIN TRA BAJO AUTO STRAIN

ZAPRZECZ RZECZYWISTOść DZIęKI CUDOWI TEJ NIESAMOWITEJ ROśLINY, KTóRA POWSTAłA NAGLE

 
RATING
Mazari x Lowryder #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

Sin Tra Bajo Auto Nasiona Marihuany

SIN TRA BAJO Auto to przyszłość prostej i wygodnej uprawy. Została stworzona przez skrzyżowanie czystej Indica Afghan Mazari z naszą Lowryder #1. To krótka i szeroka Indica osiągająca zaledwie 55-65 cm. Gatunek ten przechodzi z wegetacji do kwitnienia w 4 tygodnie, po których potrzebuje jeszcze kolejne 4 tygodnie aby zakończyć cykl. Produktem końcowym tego procesu są ciężkie topy o niesamowicie pociągającym aromacie toffi, jak i bardzo dużej zawartości THC i CBD.    Czy Sin Tra Bajo Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Sin Tra Bajo Auto z Barneys Farm to 10% Sativa 90% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Sin Tra Bajo Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Sin Tra Bajo Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Sin Tra Bajo Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Sin Tra Bajo Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Sin Tra Bajo Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Sin Tra Bajo Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Sin Tra Bajo Auto?
Nasiona konopi Sin Tra Bajo Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Sin Tra Bajo Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Mazari x Lowryder #1
Wesoły, Efekt Łaknienia, Relaksujący, Uspokajający, Rozleniwiający
550 gr/m˛
60 - 70
55/65cm
65cm
90%
10%
Cytrusowy, Rześki, Owocowy
Toffi, Ziemisty, Ziołowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Mazari x Lowryder #1
Wesoły, Efekt Łaknienia, Relaksujący, Uspokajający, Rozleniwiający
550 gr/m˛
60 - 70
55/65cm
65cm
90%
10%
Cytrusowy, Rześki, Owocowy
Toffi, Ziemisty, Ziołowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję