BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Shiskaberry
Shiskaberry 1Shiskaberry 2Shiskaberry 3Shiskaberry 4Shiskaberry 5
Shiskaberry 6Shiskaberry 7Shiskaberry 8Shiskaberry 9Shiskaberry 10

SHISKABERRY STRAIN

DOCENIć ZłOżONY PROFIL KANNABINOIDOWY TEJ UROCZEJ I OWOCOWEJ INDIKI

 
RATING
Blueberry x Afghan
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Shiskaberry Nasiona Marihuany

Doprowadzenie szczepu SHISKABERRY do tego etapu było długoletnim i skomplikowanym procesem, cieszymy się, że w końcu możemy wprowadzić ten wyjątkowy i wspaniały szczep do naszego katalogu. SHISKABERRY to unikatowe doświadczenie. Jej ostre, ziemiste, pikantne nuty pozostawiają niezapomniany, pyszny posmak. Jej piękna jagodowa woń zanurzy Cię w głębszy wymiar rozkoszy i podświadomości. SHISKABERRY to oszałamiająca Indica, która ułoży Cię tam gdzie chcesz być i zatrzyma na długo. Może rozluźnić język, a potem sprawi, że będziesz szczęśliwy, zanim odpręży i zrelaksuje całe ciało. Czy można prosić o więcej? Po 8-9 tygodniach kwitnienia spodziewaj się dużego plonu. Na zewnątrz SHISKABERRY może dorastać do 1,2 metra; dobrze rozciągnięta przed kwitnieniem może dostarczyć do 2 kg kwiatów super jakości. Preferuje suchy klimat.Czy Shiskaberry to Indica czy Sativa?
Szczep Shiskaberry z Barneys Farm to 100% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Shiskaberry?
Aby właściwie przechowywać nasiona Shiskaberry, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Shiskaberry?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Shiskaberry, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Shiskaberry umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Shiskaberry wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Shiskaberry?
Nasiona konopi Shiskaberry kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Shiskaberry Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Blueberry x Afghan
Wesoły Relaksujący
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
50 - 55
WRZESIEŃ
2nd-3rd week
80-120cm
80-110cm
120-180cm
ŚREDNI
100%
100% Indica
Ziemisty, Pikantny
Cierpki, Borówkowy
GORĄCY
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Blueberry x Afghan
Wesoły Relaksujący
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
50 - 55
WRZESIEŃ
2nd-3rd week
80-120cm
80-110cm
120-180cm
ŚREDNI
100%
100% Indica
Ziemisty, Pikantny
Cierpki, Borówkowy
GORĄCY

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję