BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Runtz x Layer Cake
Runtz x Layer Cake 1Runtz x Layer Cake 2Runtz x Layer Cake 3Runtz x Layer Cake 4Runtz x Layer Cake 5
Runtz x Layer Cake 6Runtz x Layer Cake 7Runtz x Layer Cake 8Runtz x Layer Cake 9Runtz x Layer Cake 10

RUNTZ X LAYER CAKE STRAIN

PąKI NASąCZONE żYWICą I NIESAMOWITY PROFIL OWOCOWY

 
RATING
RUNTZ x LAYER CAKE
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Runtz X Layer Cake Nasiona Marihuany

Przedstawiamy RUNTZ X LAYER CAKE z Barney's Farm, to będzie odmiana roku 2022! naprawdę jest klasą samą w sobie, jedną z najbardziej ekscytujących kreacji od wielu lat i koniecznie trzeba spróbować tego lata. Poznaj najlepszą zbiorową mieszankę oszałamiającej genetyki zachodniego wybrzeża, która jest rewelacyjnie połączona, aby stworzyć niesamowicie potężną odmianę, procenty THC poza skalą, świetną produkcję w pomieszczeniach i na zewnątrz z nieograniczonym potencjałem dostosowania do każdego stylu uprawy. Poznaj rodziców! Runtz podbił już świat swoim pysznym połączeniem unikalnych smaków i aromatów, łączących te dwie sprawdzone i klasowe genetyki Zkittlez i Gelato. Wprowadzenie Layer cake po prostu przenosi ten szczep na wyższy poziom. Wedding cake został skrzyżowany z GMO „Garlic cookies”, które są prawdziwym monstrualnym kręgosłupem w produkcji i boosterem THC, a następnie pojawiło się sensacyjne skrzyżowanie naszych nagradzanych Cookies Kush i Skunk #1. Nie trzeba dodawać, że cała genetyka tej super hybrydy zasługuje na miejsce w naszym katalogu, ale w Barneys Farm naszym celem jest dostarczanie wyjątkowych, unikalnych szczepów. RUNTZ X LAYER CAKE to doskonale zbalansowana hybryda 50% indica/sativa, bardzo wytrzymała i wybaczająca, produkuje wiele dużych, gęstych, leśnozielonych pąków w stylu indica z głębokim bursztynowym odcieniem, jasnymi pomarańczowymi włoskami i mroźną powłoką złocisto-bursztynowych kryształków. Dodaj do tego szybki okres kwitnienia wynoszący zaledwie 65 do 70 dni, zbiory indoor do 650 g/m2 przy wysokości do 120 cm w zależności od czasu wzrostu, z testowanym poziomem THC sięgającym do niewiarygodnych 27%. Outdoor w idealnych warunkach RUNTZ X LAYER CAKE osiąga wysokość 2m metrów produkując do 2,5kg na roślinę.Czy Runtz x Layer Cake to Indica czy Sativa?
Szczep Runtz x Layer Cake z Barneys Farm to 50% Sativa 50% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Runtz x Layer Cake?
Aby właściwie przechowywać nasiona Runtz x Layer Cake, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Runtz x Layer Cake?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Runtz x Layer Cake, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Runtz x Layer Cake umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Runtz x Layer Cake wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Runtz x Layer Cake?
Nasiona konopi Runtz x Layer Cake kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Runtz X Layer Cake Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
RUNTZ x LAYER CAKE
Kreatywny, Mocne odurzenie ciała, Podnoszący na duchu, Relaksujący
2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
120cm
100-130cm
150-200cm
Wysoki
50%
50%
Indika/Sativa
Cytrusowy, Diesel, Ziemisty, Pikantny
Owoce Tropikalne, Ziołowy, Słodko Pikantny
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
RUNTZ x LAYER CAKE
Kreatywny, Mocne odurzenie ciała, Podnoszący na duchu, Relaksujący
2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
120cm
100-130cm
150-200cm
Wysoki
50%
50%
Indika/Sativa
Cytrusowy, Diesel, Ziemisty, Pikantny
Owoce Tropikalne, Ziołowy, Słodko Pikantny
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję