BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Runtz Auto
Runtz Auto 1Runtz Auto 2Runtz Auto 3Runtz Auto 4Runtz Auto 5
Runtz Auto 6Runtz Auto 7Runtz Auto 8Runtz Auto 9Runtz Auto 10

RUNTZ AUTO STRAIN

POCZUJ WYJąTKOWE, śWIEżE TERPENY OWOCOWE, KTóRE WRZUCą CIę W BAJECZNIE BEZTROSKą WOLNOść DUCHA.

 
RATING
Runtz x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Runtz Auto Nasiona Marihuany

Runtz Auto od Barneys Farm: Po niesamowitym sukcesie Runtz nie było absolutnie żadnej innej opcji, jak stworzenie automatycznie kwitnącej wersji naszej poprzedniej pracy. To auto dostarcza ten sam wyjątkowy pakiet topów, ale w krótszym czasie - zaledwie 70 dni od nasion! Można spodziewać się końcowych wysokości wzrostu około 120 cm. Plony wciąż są mocne - z doświadczeniem i odpowiednimi warunkami oświetleniowymi można ją zepchnąć nawet do 600g / m2. Podobnie jak oryginał, potrafi zatopić Twoje zmartwienia i konflikty w obfitym morzu owocowych smaków, z zabójczymi pąkami, które są pokryte odurzającą warstwą różnorodnych kannabinoidów. Udało nam się nawet zachować niektóre z oburzających smaków oryginału w tej wersji, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się taką samą ilością zabawy i radości w znacznie mniejszym oknie uprawy! Ta wyważona, ale zuchwała hybryda zapewni Ci kolejny oszałamiający poziom relaksu, rozbije napięcia psychiczne i zapewni, że możesz kontynuować dzień, chroniony przed wszelkimi zmartwieniami i negatywnymi aureolami pozytywności.Czy Runtz Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Runtz Auto z Barneys Farm to 30% Sativa 70% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Runtz Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Runtz Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Runtz Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Runtz Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Runtz Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Runtz Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Runtz Auto?
Nasiona konopi Runtz Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Runtz Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Runtz x BF Super Auto #1
Uspokajający, Relaksujący, Euforyczny
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
110-140cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodkie, tropikalne aromaty owocowe
Słodki, Owocowy, Cukierkowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Runtz x BF Super Auto #1
Uspokajający, Relaksujący, Euforyczny
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
110-140cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodkie, tropikalne aromaty owocowe
Słodki, Owocowy, Cukierkowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję