BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Runtz Auto
Runtz Auto 1Runtz Auto 2Runtz Auto 3Runtz Auto 4Runtz Auto 5
Runtz Auto 6Runtz Auto 7Runtz Auto 8Runtz Auto 9Runtz Auto 10

RUNTZ AUTO STRAIN

POCZUJ WYJąTKOWE, śWIEżE TERPENY OWOCOWE, KTóRE WRZUCą CIę W BAJECZNIE BEZTROSKą WOLNOść DUCHA.

 
RATING
Runtz x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Runtz Auto Nasiona Marihuany

Runtz Auto od Barneys Farm: Po niesamowitym sukcesie Runtz nie było absolutnie żadnej innej opcji, jak stworzenie automatycznie kwitnącej wersji naszej poprzedniej pracy. To auto dostarcza ten sam wyjątkowy pakiet topów, ale w krótszym czasie - zaledwie 70 dni od nasion! Można spodziewać się końcowych wysokości wzrostu około 120 cm. Plony wciąż są mocne - z doświadczeniem i odpowiednimi warunkami oświetleniowymi można ją zepchnąć nawet do 600g / m2. Podobnie jak oryginał, potrafi zatopić Twoje zmartwienia i konflikty w obfitym morzu owocowych smaków, z zabójczymi pąkami, które są pokryte odurzającą warstwą różnorodnych kannabinoidów. Udało nam się nawet zachować niektóre z oburzających smaków oryginału w tej wersji, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się taką samą ilością zabawy i radości w znacznie mniejszym oknie uprawy! Ta wyważona, ale zuchwała hybryda zapewni Ci kolejny oszałamiający poziom relaksu, rozbije napięcia psychiczne i zapewni, że możesz kontynuować dzień, chroniony przed wszelkimi zmartwieniami i negatywnymi aureolami pozytywności.

Runtz Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Runtz x BF Super Auto #1
Uspokajający, Relaksujący, Euforyczny
700g/m2
600 gr/m˛
63 - 70
80-100cm
120-140cm
KRÓTKI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodkie, tropikalne aromaty owocowe
Słodki, Owocowy, Cukierkowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Runtz x BF Super Auto #1
Uspokajający, Relaksujący, Euforyczny
700g/m2
600 gr/m˛
63 - 70
80-100cm
120-140cm
KRÓTKI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodkie, tropikalne aromaty owocowe
Słodki, Owocowy, Cukierkowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję