BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
BUY 10 SEEDS GET 10 FREE Runtz Auto
Runtz Auto 1Runtz Auto 2Runtz Auto 3Runtz Auto 4Runtz Auto 5
Runtz Auto 6Runtz Auto 7Runtz Auto 8Runtz Auto 9Runtz Auto 10

RUNTZ AUTO

POCZUJ WYJąTKOWE, śWIEżE TERPENY OWOCOWE, KTóRE WRZUCą CIę W BAJECZNIE BEZTROSKą WOLNOść DUCHA.

 
RATING
Runtz x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

RUNTZ AUTO™ Nasiona Marihuany

Runtz Auto od Barneys Farm: Po niesamowitym sukcesie Runtz nie było absolutnie żadnej innej opcji, jak stworzenie automatycznie kwitnącej wersji naszej poprzedniej pracy. To auto dostarcza ten sam wyjątkowy pakiet topów, ale w krótszym czasie - zaledwie 70 dni od nasion! Można spodziewać się końcowych wysokości wzrostu około 120 cm. Plony wciąż są mocne - z doświadczeniem i odpowiednimi warunkami oświetleniowymi można ją zepchnąć nawet do 600g / m2. Podobnie jak oryginał, potrafi zatopić Twoje zmartwienia i konflikty w obfitym morzu owocowych smaków, z zabójczymi pąkami, które są pokryte odurzającą warstwą różnorodnych kannabinoidów. Udało nam się nawet zachować niektóre z oburzających smaków oryginału w tej wersji, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się taką samą ilością zabawy i radości w znacznie mniejszym oknie uprawy! Ta wyważona, ale zuchwała hybryda zapewni Ci kolejny oszałamiający poziom relaksu, rozbije napięcia psychiczne i zapewni, że możesz kontynuować dzień, chroniony przed wszelkimi zmartwieniami i negatywnymi aureolami pozytywności.

Runtz Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Runtz x BF Super Auto #1
Uspokajający, Relaksujący, Euforyczny
700g/m2
600 gr/m˛
63 - 70
80-100cm
120-140cm
KRÓTKI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodkie, tropikalne aromaty owocowe
Słodki, Owocowy, Cukierkowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Runtz x BF Super Auto #1
Uspokajający, Relaksujący, Euforyczny
700g/m2
600 gr/m˛
63 - 70
80-100cm
120-140cm
KRÓTKI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodkie, tropikalne aromaty owocowe
Słodki, Owocowy, Cukierkowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję