BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Runtz
Runtz 1Runtz 2Runtz 3Runtz 4Runtz 5
Runtz 6Runtz 7Runtz 8Runtz 9Runtz 10

RUNTZ STRAIN

DOśWIADCZ CZARUJąCEGO UROKU RUNTZ, HYBRYDOWEJ ODMIANY PREMIUM O WYSOKIM POZIOMIE THC I SłODKICH, OWOCOWYCH TERPENACH.

 
RATING
Zkittlez Strain x Gelato Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Runtz Nasiona Marihuany

Runtz Stain od Barneys Farm. Pozwól mi kusić Twoje zmysły urokiem naszego Runtz strain, hybrydowego szczepu, który jest uosobieniem marihuany premium. Ta uwodzicielska odmiana jest wynikiem skrzyżowania dwóch klasycznych odmian, Zkittlez i Gelato, w wyniku czego powstało boskie dzieło, które z pewnością Cię oczaruje. Runtz to szybko rosnąca roślina, dojrzewająca w zaledwie 55-60 dni, o skromnej wysokości w pomieszczeniu 0,9 m-1,10 m i wysokości zewnętrznej 1,5 m-2,0 m. Jednak nie daj się zwieść jej rozmiarom, ponieważ ta znakomita roślina słynie z niewiarygodnie wysokiego poziomu THC, od 25 do oszałamiających 29%. Rozkoszuj się słodkim i owocowym aromatem terpenów Runtza z kuszącą nutą kwaśnych cytrusów, która utrzymuje się na podniebieniu długo po pierwszym zaciągnięciu. Imponująca wydajność tej odmiany w pomieszczeniach, wynosząca 550 g/m2 i do 1,5 kg plonów na zewnątrz, pokazuje jej zdolność do wytwarzania grubych i żywicznych pąków, które są równie atrakcyjne wizualnie, co silne. Pąki są pokryte solidną warstwą trichomów, co nadaje im błyszczący, mroźny wygląd, który z pewnością zniewoli Twoje zmysły. Runtz oferuje niezrównane doznania zmysłowe dzięki unikalnemu profilowi terpenowemu, silnemu procentowi THC i wysokim plonom, co czyni tę odmianę zdecydowanie wartą spróbowania. Poddaj się czarującym klejnotom naszej odmiany Runtz już dziś!Czy [NAZWA SZCZEPU] to Indica czy Sativa?
Szczep [NAZWA SZCZEPU] z Barneys Farm to 50% Sativa 50% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu [NAZWA SZCZEPU]?
Aby właściwie przechowywać nasiona [NAZWA SZCZEPU], zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu [NAZWA SZCZEPU]?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Runtz, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona [NAZWA SZCZEPU] umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona [NAZWA SZCZEPU] wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Runtz?
Nasiona konopi Runtz kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Runtz Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Zkittlez Strain x Gelato Strain
Relaks, Euforyczny, Podnoszący na duchu, Kreatywny
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150-180cm
ŚREDNI
50%
50%
Indika/Sativa
Słodki Cukierek, Owocowy, Skunky Diesel
Tropikalne owoce, Olej napędowy, Słodkie cukierki
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Zkittlez Strain x Gelato Strain
Relaks, Euforyczny, Podnoszący na duchu, Kreatywny
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150-180cm
ŚREDNI
50%
50%
Indika/Sativa
Słodki Cukierek, Owocowy, Skunky Diesel
Tropikalne owoce, Olej napędowy, Słodkie cukierki

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję