BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Red Cherry Berry
Red Cherry Berry 1Red Cherry Berry 2Red Cherry Berry 3Red Cherry Berry 4Red Cherry Berry 5
Red Cherry Berry 6Red Cherry Berry 7

RED CHERRY BERRY

 
RATING
Skunk #1 x Californian Indica
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

RED CHERRY BERRY™ Nasiona Konopi

To odmiana dla koneserów indyjki, kochających mózgowego haja, z przyjemnymodurzeniem. Odmiana powstała ze skrzyżowania naszego najlepszegoskunka z jego kalifornijskim przodkiem. RED CHERRY BERRY™ jest prosta wuprawie zarówno indoor jak i outdoor więc jest idealna dla początkujących.Ta wytrzymała roślina osiąga średnie rozmiary i oferuje spore plony o dużejzawartości. Smak i aromat RED CHERRY BERRY™ że wspomnisz wizyty do sklepu zcukierkami, dając pożądany smak najlepszych owocowych landrynek.

Red Cherry Berry Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Skunk #1 x Californian Indica
550 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
70%
30%
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Skunk #1 x Californian Indica
550 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
70%
30%

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję