BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Purple Punch x Lemon Drizzle
Purple Punch x Lemon Drizzle 1Purple Punch x Lemon Drizzle 2Purple Punch x Lemon Drizzle 3Purple Punch x Lemon Drizzle 4Purple Punch x Lemon Drizzle 5
Purple Punch x Lemon Drizzle 6Purple Punch x Lemon Drizzle 7Purple Punch x Lemon Drizzle 8Purple Punch x Lemon Drizzle 9Purple Punch x Lemon Drizzle 10

PURPLE PUNCH X LEMON DRIZZLE STRAIN

DOśWIADCZ CZYSTEJ BOTANICZNEJ BłOGOśCI DZIęKI NASIONOM MARIHUANY PURPLE PUNCH X LEMON DRIZZLE.

 
RATING
Purple Punch Strain x Lemon Drizzle Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Purple Punch X Lemon Drizzle Nasiona Marihuany

Purple Punch x Lemon Drizzle Strain od Barneys Farm. Oto inspirujące i kuszące nasiona marihuany Purple Punch x Lemon Drizzle! Dzięki genetycznie transcendentnemu składowi Lemon Drizzle X Purple Punch ta odmiana jest botanicznym arcydziełem, które pozostawi nawet najbardziej wyrafinowanych koneserów w stanie euforycznej błogości. Rozkoszuj się zmysłową symfonią tej dominującej odmiany Indica, o stężeniu THC na poziomie 24-26%, która zapewni głębokie odprężenie i wyciszenie, przenosząc Cię na wyższe poziomy ekstazy. Okres kwitnienia wynoszący 60-65 dni w pomieszczeniu będzie wydawał się trwać nanosekundę, co pozwoli ci szybko i wydajnie wyhodować własną partię tej wspaniałej odmiany. Przygotuj się na zaskoczenie samą wielkością obfitych plonów do 650 gr/m2 przy uprawie w pomieszczeniu i do zdumiewającej masy 1,5 kg przy uprawie na zewnątrz, a wszystko to przy osiąganiu pokaźnych wysokości 1,5–1,8 m. To ziarno konopi jest uosobieniem wspaniałości, oferując niezrównaną obfitość liści, które są zarówno mocne, jak i piękne. Ale prawdziwy urok Purple Punch x Lemon Drizzle strain tkwi w jego wyśmienitym profilu smakowym. Spodziewaj się eksplozji słodyczy przeplatanej z cierpkim posmakiem, który dodatkowo wzmocniony jest ziemistymi nutami, tworząc idealną synergię smaku, która zniewoli Twoje zmysły. Zaspokój swoje najskrytsze pragnienia, zbierając własne nasiona marihuany Purple Punch x Lemon Drizzle na początku października i zanurz się w świecie czystej botanicznej błogości.Czy Purple Punch x Lemon Drizzle to Indica czy Sativa?
Szczep Purple Punch x Lemon Drizzle z Barneys Farm to 45% Sativa 55% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Purple Punch x Lemon Drizzle?
Aby właściwie przechowywać nasiona Purple Punch x Lemon Drizzle, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Purple Punch x Lemon Drizzle?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Purple Punch x Lemon Drizzle, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Purple Punch x Lemon Drizzle umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Purple Punch x Lemon Drizzle wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Purple Punch x Lemon Drizzle?
Nasiona konopi Purple Punch x Lemon Drizzle kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Purple Punch X Lemon Drizzle Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Purple Punch Strain x Lemon Drizzle Strain
Euforia, Szczęście, Relaks, Motywujący, Podnoszący na duchu
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-180cm
ŚREDNI
55%
45%
GŁÓWNIE INDIKA
Jagodowe cukierki, Słodkie winogrona, Kwaśne cytrusy, Kremowa wanilia
Ciasto Jagodowe, Słodko-Kwaśne Cytrusy, Ziemisty, Winogronowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Purple Punch Strain x Lemon Drizzle Strain
Euforia, Szczęście, Relaks, Motywujący, Podnoszący na duchu
1500 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-180cm
ŚREDNI
55%
45%
GŁÓWNIE INDIKA
Jagodowe cukierki, Słodkie winogrona, Kwaśne cytrusy, Kremowa wanilia
Ciasto Jagodowe, Słodko-Kwaśne Cytrusy, Ziemisty, Winogronowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję