BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Purple Punch
Purple Punch 1Purple Punch 2Purple Punch 3Purple Punch 4Purple Punch 5
Purple Punch 6Purple Punch 7Purple Punch 8Purple Punch 9Purple Punch 10

PURPLE PUNCH

CIESZ SIę NIESAMOWITYMI I WYJąTKOWYMI SMAKAMI TEGOJEDYNEGO PURPLE PUNCH

 
RATING
Granddaddy Purple x Larry OG
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

PURPLE PUNCH™ Nasiona Konopi

PURPLE PUNCH ™ ... Barney's Farm kontynuuje dostarczanie inspirującej genetyki z całego świata dzięki innej potężnej sile PURPLE PUNCH ™ z zachodniego wybrzeża USA. Delikatne połączenie jego dominujących rodziców z Indiki, Larry OG x Granddaddy Purple, stanowi prawdziwy kuszący klejnot. Wyśmienite, zmysłowe smaki Pieczonej Szarlotki z goździkami oszklonymi karmelizowaną jagodą i wiśniami doskonale komponują się z uspokajającym działaniem, które emanuje PURPLE PUNCH ™. Spodziewaj się krótkiej, krępej rośliny z licznymi zaskakującymi trichomami, wysokowydajnymi gałęziami ociekającymi żywicą wykazująca w testach 25% THC. Ta roślina ma poważny problem ze steroidami genetycznymi !!! Kwitnie w ciągu 50-60 dni, osiąga 1,5 m wysokości na zewnątrz i produkuje do 2 kg.

Purple Punch Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Granddaddy Purple x Larry OG
Bardzo relaksujący i odstresujący
1000 - 2000
600 - 700 gr/m˛
50 - 60
WRZESIEŃ
2nd-3rd week
90-150cm
90cm
150cm
ŚREDNI
90%
10%
GŁÓWNIE INDIKA
Szarlotka zapiekana z goździkami
Twoja ulubiona piekarnia
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Granddaddy Purple x Larry OG
Bardzo relaksujący i odstresujący
1000 - 2000
600 - 700 gr/m˛
50 - 60
WRZESIEŃ
2nd-3rd week
90-150cm
90cm
150cm
ŚREDNI
90%
10%
GŁÓWNIE INDIKA
Szarlotka zapiekana z goździkami
Twoja ulubiona piekarnia
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję