BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Purple Punch
Purple Punch 1Purple Punch 2Purple Punch 3Purple Punch 4Purple Punch 5
Purple Punch 6Purple Punch 7Purple Punch 8Purple Punch 9Purple Punch 10

PURPLE PUNCH STRAIN

CIESZ SIę NIESAMOWITYMI I WYJąTKOWYMI SMAKAMI TEGOJEDYNEGO PURPLE PUNCH

 
RATING
Granddaddy Purple x Larry OG
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Purple Punch Nasiona Marihuany

PURPLE PUNCH ... Barney's Farm kontynuuje dostarczanie inspirującej genetyki z całego świata dzięki innej potężnej sile PURPLE PUNCH z zachodniego wybrzeża USA. Delikatne połączenie jego dominujących rodziców z Indiki, Larry OG x Granddaddy Purple, stanowi prawdziwy kuszący klejnot. Wyśmienite, zmysłowe smaki Pieczonej Szarlotki z goździkami oszklonymi karmelizowaną jagodą i wiśniami doskonale komponują się z uspokajającym działaniem, które emanuje PURPLE PUNCH . Spodziewaj się krótkiej, krępej rośliny z licznymi zaskakującymi trichomami, wysokowydajnymi gałęziami ociekającymi żywicą wykazująca w testach 25% THC. Ta roślina ma poważny problem ze steroidami genetycznymi !!! Kwitnie w ciągu 50-60 dni, osiąga 1,5 m wysokości na zewnątrz i produkuje do 2 kg.Czy Purple Punch to Indica czy Sativa?
Szczep Purple Punch z Barneys Farm to 10% Sativa 90% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Purple Punch?
Aby właściwie przechowywać nasiona Purple Punch, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Purple Punch?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Purple Punch, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Purple Punch umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Purple Punch wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Purple Punch?
Nasiona konopi Purple Punch kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Purple Punch Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Granddaddy Purple x Larry OG
Bardzo relaksujący i odstresujący
2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
50 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-150cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
90%
10%
GŁÓWNIE INDIKA
Szarlotka zapiekana z goździkami
Twoja ulubiona piekarnia
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Granddaddy Purple x Larry OG
Bardzo relaksujący i odstresujący
2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
50 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-150cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
90%
10%
GŁÓWNIE INDIKA
Szarlotka zapiekana z goździkami
Twoja ulubiona piekarnia
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję