BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Pink Kush
Pink Kush 1Pink Kush 2Pink Kush 3Pink Kush 4Pink Kush 5
Pink Kush 6Pink Kush 7Pink Kush 8Pink Kush 9Pink Kush 10

PINK KUSH STRAIN

NIE PRZEGAP TEGO WYJąTKOWEGO KUSZąCEGO SMAKU TERPENóW WYPEłNIONYCH WANILIOWYMI ZAPACHAMI OG

 
RATING
OG KUSH HYBRID
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

PINK KUSH™ Nasiona Marihuany

PINK KUSH™ to oszałamiający i ceniony OG Kush, który wizualnie przeciwstawia się rzeczywistości dzięki swojej zapierającej dech w piersiach różowo purpurowej barwie. Kwiaty są gęste i migoczą w świetle połyskującymi włoskami w mniej niż 70 dni. PINK KUSH™ wytwarza gęste pąki, przez co preferuje niski poziom wilgoci. Wielu uważa ten pachnący wanilią klejnot za perfekcyjne antidotum na poważne problemy ze snem, ponieważ jest niezwykle skuteczny zarówno na ból jak i bezsenność. OG w tej odmianie oznacza, że możesz spodziewać się ciężkiego efektu upalenia z delikatnym efektem zmysłowego uniesienia i zadowolenia. Bogaty w terpeny, PINK KUSH™ kusi nozdrza i oczyszcza zmysły. Kwitnienie w pomieszczeniach jest zwykle zakończone w ciągu 9 tygodni; na zewnątrz preferowany jest suchy klimat. Można oczekiwać ok 600-700gr / m2 dobrego plonu, mimo że wysokość jest niewielka ok. 1,2m.

Pink Kush Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
OG KUSH HYBRID
Usypiający, Zmysłowy
600-700
600-700 gr/m˛
55 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
100cm
120cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Wanilia
Wanilia
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
OG KUSH HYBRID
Usypiający, Zmysłowy
600-700
600-700 gr/m˛
55 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
100cm
120cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Wanilia
Wanilia

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję