BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Pink Kush
Pink Kush 1Pink Kush 2Pink Kush 3Pink Kush 4Pink Kush 5
Pink Kush 6Pink Kush 7Pink Kush 8Pink Kush 9Pink Kush 10

PINK KUSH STRAIN

NIE PRZEGAP TEGO WYJąTKOWEGO KUSZąCEGO SMAKU TERPENóW WYPEłNIONYCH WANILIOWYMI ZAPACHAMI OG

 
RATING
OG KUSH HYBRID
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Pink Kush Nasiona Marihuany

PINK KUSH to oszałamiający i ceniony OG Kush, który wizualnie przeciwstawia się rzeczywistości dzięki swojej zapierającej dech w piersiach różowo purpurowej barwie. Kwiaty są gęste i migoczą w świetle połyskującymi włoskami w mniej niż 70 dni. PINK KUSH wytwarza gęste pąki, przez co preferuje niski poziom wilgoci. Wielu uważa ten pachnący wanilią klejnot za perfekcyjne antidotum na poważne problemy ze snem, ponieważ jest niezwykle skuteczny zarówno na ból jak i bezsenność. OG w tej odmianie oznacza, że możesz spodziewać się ciężkiego efektu upalenia z delikatnym efektem zmysłowego uniesienia i zadowolenia. Bogaty w terpeny, PINK KUSH kusi nozdrza i oczyszcza zmysły. Kwitnienie w pomieszczeniach jest zwykle zakończone w ciągu 9 tygodni; na zewnątrz preferowany jest suchy klimat. Można oczekiwać ok 600-700gr / m2 dobrego plonu, mimo że wysokość jest niewielka ok. 1,2m.Czy Pink Kush to Indica czy Sativa?
Szczep Pink Kush z Barneys Farm to 20% Sativa 80% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Pink Kush?
Aby właściwie przechowywać nasiona Pink Kush, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Pink Kush?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Pink Kush, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Pink Kush umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Pink Kush wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Pink Kush?
Nasiona konopi Pink Kush kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Pink Kush Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
OG KUSH HYBRID
Usypiający, Zmysłowy
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100-120cm
90-110cm
120-180cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Wanilia
Wanilia
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
OG KUSH HYBRID
Usypiający, Zmysłowy
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100-120cm
90-110cm
120-180cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Wanilia
Wanilia

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję