BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Pineapple Haze - Regular
Pineapple Haze - Regular 1Pineapple Haze - Regular 2Pineapple Haze - Regular 3Pineapple Haze - Regular 4

PINEAPPLE HAZE - REGULAR STRAIN

ZAPODAJ TROCHę HAZE`A CO DZIEń Z TYM NIEPOWTARZALNYM ANANASEM

 
RATING
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

PINEAPPLE HAZE - REGULAR™ Nasiona Marihuany

PINEAPPLE HAZE™ to połączenie legendarnego, ziemistego Afghan x Skunk#1 z pikantnym Old School Haze. Efektem tego połączenia jest wysokiej jakości hybryda z dominującą Sativą, dająca niesamowite plony, o przepysznym, ananasowym posmaku i powodująca iście niebiański umysłowy haj. Oferuje ona zbiory wynoszące średnio 600 g/m2 przy uprawie wewnątrz , jednak w przypadku dłuższego okresu poprzedzającego kwitnienie, ulegają one zwiększeniu do 700g/m2. PINEAPPLE HAZE™ rośnie na zewnątrz w większości klimatów, zaś zbiory wynoszące 1,5 kg na roślinę nie są rzadkością. Roślina ta jest odporna na pleśń, niezwykle wytrzymała oraz wdzięczna w uprawie nawet dla najbardziej początkujących hodowców. Poziomy EC wynoszące maksymalnie 1,70 EC w okresie kwitnienia pomogą roślinie osiągnąć swoje maksimum.

Pineapple Haze - Regular Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

REGURALNY
NORMALNY
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
Napływy Energii, Kreatywne Myślenie, Optymistyczny, Silna Euforia
600-700
65 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
120-140cm
Wysoki
35%
65%
GŁÓWNIE SATIVA
Cukrowy, Słodki, Ananasowy, Cytrusowy
Ziemisty, Kwiatowy, Sosnowy, Ananasowy
SPECYFIKACJA
REGURALNY
NORMALNY
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
Napływy Energii, Kreatywne Myślenie, Optymistyczny, Silna Euforia
600-700
65 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
120-140cm
Wysoki
35%
65%
GŁÓWNIE SATIVA
Cukrowy, Słodki, Ananasowy, Cytrusowy
Ziemisty, Kwiatowy, Sosnowy, Ananasowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję