BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Pineapple Haze - Regular
Pineapple Haze - Regular 1Pineapple Haze - Regular 2Pineapple Haze - Regular 3Pineapple Haze - Regular 4

PINEAPPLE HAZE - REGULAR STRAIN

ZAPODAJ TROCHę HAZE`A CO DZIEń Z TYM NIEPOWTARZALNYM ANANASEM

 
RATING
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Pineapple Haze - Regular Nasiona Marihuany

PINEAPPLE HAZE to połączenie legendarnego, ziemistego Afghan x Skunk#1 z pikantnym Old School Haze. Efektem tego połączenia jest wysokiej jakości hybryda z dominującą Sativą, dająca niesamowite plony, o przepysznym, ananasowym posmaku i powodująca iście niebiański umysłowy haj. Oferuje ona zbiory wynoszące średnio 600 g/m2 przy uprawie wewnątrz , jednak w przypadku dłuższego okresu poprzedzającego kwitnienie, ulegają one zwiększeniu do 700g/m2. PINEAPPLE HAZE rośnie na zewnątrz w większości klimatów, zaś zbiory wynoszące 1,5 kg na roślinę nie są rzadkością. Roślina ta jest odporna na pleśń, niezwykle wytrzymała oraz wdzięczna w uprawie nawet dla najbardziej początkujących hodowców. Poziomy EC wynoszące maksymalnie 1,70 EC w okresie kwitnienia pomogą roślinie osiągnąć swoje maksimum.Czy Pineapple Haze - Regular to Indica czy Sativa?
Szczep Pineapple Haze - Regular z Barneys Farm to 65% Sativa 35% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Pineapple Haze - Regular?
Aby właściwie przechowywać nasiona Pineapple Haze - Regular, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Pineapple Haze - Regular?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Pineapple Haze - Regular, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Pineapple Haze - Regular umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Pineapple Haze - Regular wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Pineapple Haze - Regular?
Nasiona konopi Pineapple Haze - Regular kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Pineapple Haze - Regular Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

REGURALNY
NORMALNY
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
Napływy Energii, Kreatywne Myślenie, Optymistyczny, Silna Euforia
600-700
65 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
120-140cm
Wysoki
35%
65%
GŁÓWNIE SATIVA
Cukrowy, Słodki, Ananasowy, Cytrusowy
Ziemisty, Kwiatowy, Sosnowy, Ananasowy
SPECYFIKACJA
REGURALNY
NORMALNY
Afghan x Skunk #1 x Old School Haze
Napływy Energii, Kreatywne Myślenie, Optymistyczny, Silna Euforia
600-700
65 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
120-140cm
Wysoki
35%
65%
GŁÓWNIE SATIVA
Cukrowy, Słodki, Ananasowy, Cytrusowy
Ziemisty, Kwiatowy, Sosnowy, Ananasowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję