BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto 1Pineapple Express Auto 2Pineapple Express Auto 3Pineapple Express Auto 4Pineapple Express Auto 5
Pineapple Express Auto 6Pineapple Express Auto 7Pineapple Express Auto 8Pineapple Express Auto 9Pineapple Express Auto 10

PINEAPPLE EXPRESS AUTO STRAIN

POCZUJ MOC ANANASA DZIęKI TEMU ZMYSłOWEMU, SUPER SZYBKIEMU AUTOMATOWI INDICA

 
RATING
Pineapple Chunk x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Pineapple Express Auto Nasiona Marihuany

Światowej sławy PINEAPPLE CHUNK jest teraz dostępny w wersji automatycznie kwitnącej. PINEAPPLE EXPRESS AUTO jest wytrzymałą, szybko kwitnącą i prostą w uprawie odmianą konopi, która oferuje obfite zbiory ciężkich topów pokrytych żywicą. Pineapple Express Auto produkuje imponujące 60 do 100 gramów pysznej, ziemistej Indiki z jednej rośliny. Okres wegetacji trwa tylko 4 tygodnie, a kwitnienia około 30 dni. Pineapple Express wydziela apetyczny, słodki zapach ananasa. Ta niesamowita odmiana pozwoli ci się odprężyć i uspokoić, co obniży twój poziom stresu.    Czy Pineapple Express Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Pineapple Express Auto z Barneys Farm to 30% Sativa 70% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Pineapple Express Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Pineapple Express Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Pineapple Express Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Pineapple Express Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Pineapple Express Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Pineapple Express Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Pineapple Express Auto?
Nasiona konopi Pineapple Express Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Pineapple Express Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Pineapple Chunk x BF Super Auto #1
Odstresowujący, Uspokajający, Zmysłowy, Relaksujący, Łagodny
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-120cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Wyraźny, Tropikalny, Intensywny Ananas
Słodki Ananas, Owoce Tropikalne
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Pineapple Chunk x BF Super Auto #1
Odstresowujący, Uspokajający, Zmysłowy, Relaksujący, Łagodny
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-120cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Wyraźny, Tropikalny, Intensywny Ananas
Słodki Ananas, Owoce Tropikalne

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję