BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Pineapple Express
Pineapple Express 1Pineapple Express 2Pineapple Express 3Pineapple Express 4Pineapple Express 5
Pineapple Express 6Pineapple Express 7Pineapple Express 8Pineapple Express 9Pineapple Express 10

PINEAPPLE EXPRESS STRAIN

CUDOWNIE AROMATYCZNA LEGENDARNA HYBRYDA 60% SATIVY

 
RATING
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Pineapple Express Nasiona Marihuany

PINEAPPLE EXPRESS to cudownie aromatyczna, prawdziwie legendarna hybryda 60% sativy, zasilana przez dominujący mircen profil terpenowy z genetycznym rodowodem, który mówi sam za siebie. Odmiana jest naturalnie bardzo odporna na pleśń i choroby, a jej wzrost nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. To idealne opakowanie, które emanuje energetyzującym działaniem, terapeutycznymi korzyściami oraz najbardziej niesamowitymi aromatami i smakami. PINEAPPLE EXPRESS to krzyżówka pierwotnej hawajskiej sativy , która ewoluowała przez pokolenia starannie wyselekcjonowana przez natywnych rolników z odmianą Trainwreck, pionierską fuzją genetyki zrodzonej z selektywnych krzyżówek afgańskiej, meksykańskiej i tajskiej sativy. Jest to roślina średnia do wysokiej osiągająca wysokość 110-140 cm w pomieszczeniu, dobra na zewnątrz! W odpowiednich warunkach może urosnąć ponad 2 metry. Czas kwitnienia indoor 55-65 dni / outdoor mniej więcej od początku do połowy października. PINEAPPLE EXPRESS rośnie w gęstą, ale lekko rozciągniętą strukturę, wypuszcza kontrastujące jasnozielone liście, na których pojawiają się super masywne pąki w kształcie popcornu, które błyszczą limonkowo-żółtym kolorem pokryte ciężkimi, lepkimi włoskami żywicy z ognistymi jasnoczerwonymi i bursztynowymi włoskami żywicznych pąków które mogą przekraczać 25% THC. Niesamowite efekty daje supercropping. Wydziela wyjątkowy zapach słodkiego ananasa i cedru, nuty przypraw i cedru. - trwałe efekty energetyczne materializujące się w szybkim efekcie i  przypływie energii, po którym następuje uspokajający, ale stymulujący szczęśliwie skupiony i czujny haj, po którym następuje uczucie relaksu i gadatliwego szczęścia. Smak i aromat są wyraźnie tropikalne ze świeżo pokrojonym ananasem z tropikalnymi owocami i mango z nutą cedru i przypraw. Jego dymne aromaty są wyraźnie funky i skunky unikalne z silnym cytrusowym zapachem i nieodpartą owocową mieszanką cytrusów.Czy Pineapple Express to Indica czy Sativa?
Szczep Pineapple Express z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Pineapple Express?
Aby właściwie przechowywać nasiona Pineapple Express, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Pineapple Express?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Pineapple Express, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Pineapple Express umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Pineapple Express wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Pineapple Express?
Nasiona konopi Pineapple Express kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Pineapple Express Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Szybko działający mózgowy hej, relaks, szczęście
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
180-250cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Wyraźne nuty cytrusowe nasycone ananasem i ziemistą sosną
Świeży ananas z nutami owoców tropikalnych
2
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Szybko działający mózgowy hej, relaks, szczęście
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
180-250cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Wyraźne nuty cytrusowe nasycone ananasem i ziemistą sosną
Świeży ananas z nutami owoców tropikalnych
2
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję