BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Pineapple Express
Pineapple Express 1Pineapple Express 2Pineapple Express 3Pineapple Express 4Pineapple Express 5
Pineapple Express 6Pineapple Express 7Pineapple Express 8Pineapple Express 9Pineapple Express 10

PINEAPPLE EXPRESS STRAIN

CUDOWNIE AROMATYCZNA LEGENDARNA HYBRYDA 60% SATIVY

 
RATING
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

PINEAPPLE EXPRESS™ Nasiona Marihuany

PINEAPPLE EXPRESS ™ to cudownie aromatyczna, prawdziwie legendarna hybryda 60% sativy, zasilana przez dominujący mircen profil terpenowy z genetycznym rodowodem, który mówi sam za siebie. Odmiana jest naturalnie bardzo odporna na pleśń i choroby, a jej wzrost nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. To idealne opakowanie, które emanuje energetyzującym działaniem, terapeutycznymi korzyściami oraz najbardziej niesamowitymi aromatami i smakami. PINEAPPLE EXPRESS™ to krzyżówka pierwotnej hawajskiej sativy , która ewoluowała przez pokolenia starannie wyselekcjonowana przez natywnych rolników z odmianą Trainwreck, pionierską fuzją genetyki zrodzonej z selektywnych krzyżówek afgańskiej, meksykańskiej i tajskiej sativy. Jest to roślina średnia do wysokiej osiągająca wysokość 110-140 cm w pomieszczeniu, dobra na zewnątrz! W odpowiednich warunkach może urosnąć ponad 2 metry. Czas kwitnienia indoor 55-65 dni / outdoor mniej więcej od początku do połowy października. PINEAPPLE EXPRESS™ rośnie w gęstą, ale lekko rozciągniętą strukturę, wypuszcza kontrastujące jasnozielone liście, na których pojawiają się super masywne pąki w kształcie popcornu, które błyszczą limonkowo-żółtym kolorem pokryte ciężkimi, lepkimi włoskami żywicy z ognistymi jasnoczerwonymi i bursztynowymi włoskami żywicznych pąków które mogą przekraczać 25% THC. Niesamowite efekty daje supercropping. Wydziela wyjątkowy zapach słodkiego ananasa i cedru, nuty przypraw i cedru. - trwałe efekty energetyczne materializujące się w szybkim efekcie i  przypływie energii, po którym następuje uspokajający, ale stymulujący szczęśliwie skupiony i czujny haj, po którym następuje uczucie relaksu i gadatliwego szczęścia. Smak i aromat są wyraźnie tropikalne ze świeżo pokrojonym ananasem z tropikalnymi owocami i mango z nutą cedru i przypraw. Jego dymne aromaty są wyraźnie funky i skunky unikalne z silnym cytrusowym zapachem i nieodpartą owocową mieszanką cytrusów.

Pineapple Express Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Szybko działający mózgowy hej, relaks, szczęście
1500gr-2000gr
600-700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
200-250cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Wyraźne nuty cytrusowe nasycone ananasem i ziemistą sosną
Świeży ananas z nutami owoców tropikalnych
2
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Szybko działający mózgowy hej, relaks, szczęście
1500gr-2000gr
600-700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
200-250cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Wyraźne nuty cytrusowe nasycone ananasem i ziemistą sosną
Świeży ananas z nutami owoców tropikalnych
2
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję