BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
BUY 10 SEEDS GET 10 FREE Pineapple Express
Pineapple Express 1Pineapple Express 2Pineapple Express 3Pineapple Express 4Pineapple Express 5
Pineapple Express 6Pineapple Express 7Pineapple Express 8Pineapple Express 9Pineapple Express 10

PINEAPPLE EXPRESS

CUDOWNIE AROMATYCZNA LEGENDARNA HYBRYDA 60% SATIVY

 
RATING
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

PINEAPPLE EXPRESS™ Nasiona Marihuany

PINEAPPLE EXPRESS ™ to cudownie aromatyczna, prawdziwie legendarna hybryda 60% sativy, zasilana przez dominujący mircen profil terpenowy z genetycznym rodowodem, który mówi sam za siebie. Odmiana jest naturalnie bardzo odporna na pleśnie i choroby, a jej wzrost nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. To idealne opakowanie, które emanuje energetyzującym działaniem, terapeutycznymi korzyściami oraz najbardziej niesamowitymi aromatami i smakami. PINEAPPLE EXPRESS™ to krzyżówka hawajskiej sativy lądowej, która ewoluowała przez pokolenia wyselekcjonowane przez rolników z regionu, z Trainwreck, pionierską fuzją genetyki zrodzonej z selektywnych krzyżówek afgańskiej, meksykańskiej sativy i tajskiej. Jest to roślina średnia do wysokiej osiągająca wysokość 110-140 cm w pomieszczeniu, dobrze na zewnątrz! W odpowiednich warunkach może urosnąć ponad 2 metry. Czas kwitnienia indoor 55-65 dni / outdoor mniej więcej od początku do połowy października. PINEAPPLE EXPRESS™ rośnie w gęstą, ale lekko rozciągniętą strukturę, kontrastujące jasnozielone liście, po których pojawiają się super masywne pąki w kształcie popcornu, które błyszczą limonkowo-żółtym kolorem pokryte ciężkimi, lepkimi włoskami o wysokiej żywicy z ognistymi jasnoczerwonymi i bursztynowymi włoskami żywicznych pąków który może przekraczać 25% THC i jest najsilniejszy, gdy jest „superprzycinany”, wydziela wyjątkowy zapach słodkiego ananasa i cedru, nuty przypraw i cedru. - trwałe efekty energetyczne materializujące się w przypływie energii początkowego zastrzyku energii, po którym następuje uspokajający, ale stymulujący szczęśliwie skupiony i czujny haj, po którym następuje uczucie relaksu i gadatliwego szczęścia. Smak i aromat są wyraźnie tropikalne ze świeżo pokrojonym ananasem z tropikalnymi owocami i mango z nutą cedru i przypraw. Jego dymne aromaty są wyraźnie funky i skunky unikalne z silnym cytrusowym zapachem i nieodpartą owocową mieszanką cytrusów.

Pineapple Express Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Szybko działający mózgowy pośpiech, relaks, szczęście
1500gr-2000gr
600-700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
200-250cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Jasne nuty cytrusowe nasycone ananasem i ziemistą sosną
Świeży ananas z nutami owoców tropikalnych
2
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Hawaiian Landrace Sativa x Trainwreck
Szybko działający mózgowy pośpiech, relaks, szczęście
1500gr-2000gr
600-700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
120-140cm
120-140cm
200-250cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Jasne nuty cytrusowe nasycone ananasem i ziemistą sosną
Świeży ananas z nutami owoców tropikalnych
2
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję