BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Peppermint Kush
Peppermint Kush 1Peppermint Kush 2Peppermint Kush 3Peppermint Kush 4Peppermint Kush 5
Peppermint Kush 6Peppermint Kush 7Peppermint Kush 8Peppermint Kush 9

PEPPERMINT KUSH

ZANURZ SIę GłęBOKO W CISZY I SPOKOJU Z Tą NIEBIAńSKą HIMALAJSKą KRZYżóWKą

 
RATING
Stella Blue x Nepali Kush
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

PEPPERMINT KUSH™ Nasiona Konopi

To jest krzyżówka naszej sławnej Stella Blue z Nepali Kush. Uzyskany rezultat, który doskonale odzwierciedla aromat i smak obu genotypów jest po prostu pięknym doświadczeniem. Pieprzny smak Stelli z miętowym posmakiem Nepali jest zaskakująco dobry,co sprawi że ten genotyp może szybko stać się twoim ulubionym. Roślina osiąga średnią wysokość I produkuje duże gęste topy mieniące się całą gamą kolorów. Gałęzie dosłownie uginają się pod ciężarem pąkuw, co daje bogate plony pociągająco aromatycznych konopi. Owe gałęzie wymagają wsparcia przez ostatnie dwa tygodnie dojrzewania.    

Peppermint Kush Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Stella Blue x Nepali Kush
Potężny, Głęboko Relaksujący
550 gr/m˛
50 - 55
WRZESIEŃ
2nd-3rd week
80/90cm
90cm
90%
10%
Pieprzny, Pikantny, Aromatyczna Mięta
Świerza Mięta, Sosna
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Stella Blue x Nepali Kush
Potężny, Głęboko Relaksujący
550 gr/m˛
50 - 55
WRZESIEŃ
2nd-3rd week
80/90cm
90cm
90%
10%
Pieprzny, Pikantny, Aromatyczna Mięta
Świerza Mięta, Sosna

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję