BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Orange Sherbert
Orange Sherbert 1Orange Sherbert 2Orange Sherbert 3Orange Sherbert 4Orange Sherbert 5
Orange Sherbert 6Orange Sherbert 7Orange Sherbert 8Orange Sherbert 9Orange Sherbert 10

ORANGE SHERBERT STRAIN

SKOSZTUJ SłODKICH I KREMOWYCH POMARAńCZOWYCH PąKóW TEGO WYJąTKOWEGO OWOCOWEGO KLASYKA

 
RATING
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

ORANGE SHERBERT™ Nasiona Marihuany

Orange Sherbert, silna i orzeźwiająca hybryda Indica z przepysznym odurzającym efektem. Jest to amerykański szczep, który łączy w sobie Orange Cream, Purple Urkle i Cherry Pie w jedynej w swoim rodzaju cukierkowo-pomarańczowej roślinie i nie chodzi nam tutaj tylko o kolor. Wypuszcza niesamowicie gęste, pomarańczowe i fioletowe kwiaty, z niewyobrażalnym smakiem dojrzałej pomarańczy. Bardzo relaksujący efekt Indica przechodzi przez ciało, wycisza umysł i układa wygodnie na kanapie. Roślina ta jest jedną z najłatwiejszych w hodowli. Rośliny dorastają do 1,3 metra wysokości i produkują ogromne topy pełne pączków. Boczne gałęzie lubią wsparcie w ciągu ostatnich kilku tygodni kwitnienia.

Orange Sherbert Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
Relaksujący, Uspokajający studzący
700
650 gr/m˛
60 - 70
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100cm
130cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Cukierek, Pomarańcza
Pomarańcza
4
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Orange Cream x Purple Urkle x Cherry Pie
Relaksujący, Uspokajający studzący
700
650 gr/m˛
60 - 70
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100cm
130cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Cukierek, Pomarańcza
Pomarańcza
4

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję