BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
OG Kush Auto

OG KUSH AUTO STRAIN

DOśWIADCZ LEGENDARNEGO OG KUSH W NOWY SPOSóB DZIęKI SILNEJ I łATWEJ W UPRAWIE ODMIANIE KONOPI OG KUSH AUTO

 
RATING
OG Kush Strain x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

OG Kush Auto Nasiona Marihuany

OG Kush Auto firmy Barneys Farm. OG Kush Auto jest wynikiem genialnej krzyżówki OG Kush i BF Super Auto #1. Ta dominująca odmiana Indica ma 75-dniowy cykl kwitnienia i zawartość THC na poziomie 20-24%. Ta silna odmiana jest dobrze znana ze swojego uspokajającego i kojącego wpływu na umysł i ciało, co czyni ją doskonałym wyborem dla każdego, kto potrzebuje odpoczynku i relaksu. Przy wysokości 90-110 cm OG Kush Auto produkuje zdumiewające 500 g/m2 w pomieszczeniach. Ta odmiana dorasta do wysokości 90-120 cm i daje plony 200-300 g z rośliny, gdy jest uprawiana na zewnątrz. OG Kush Auto jest popularnym wyborem dla hodowców na każdym poziomie zaawansowania ze względu na znane efekty, doskonałą wydajność i prostotę uprawy. OG Kush Auto to odmiana prawdziwego konesera, o ziemistym, sosnowym zapachu i unikalnym profilu smakowym. Ze względu na swoje silne działanie jest przydatny w leczeniu przewlekłego bólu, lęku i bezsenności. Jeśli szukasz silnej, wysokowydajnej odmiany o słynnym rodowodzie, OG Kush Auto jest odmianą dla Ciebie.Czy OG Kush Auto to Indica czy Sativa?
Szczep OG Kush Auto z Barneys Farm to 20% Sativa 80% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu OG Kush Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona OG Kush Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu OG Kush Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany OG Kush Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona OG Kush Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona OG Kush Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi OG Kush Auto?
Nasiona konopi OG Kush Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

OG Kush Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
OG Kush Strain x BF Super Auto #1
Euforyczny, Buzz całego ciała, Mózgowy, Szczęśliwy, Relaksujący, Towarzyski, Podnoszący na duchu
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
100-120cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Kwaśne cytrusy, Drzewny sosnowy, Wilgotny Kush
Ziemisty, Wilgotny, Cytrynowo-Dieslowy Skunk, Cytrusowy, Kwaśny, Ostry, Skunkowy.
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
OG Kush Strain x BF Super Auto #1
Euforyczny, Buzz całego ciała, Mózgowy, Szczęśliwy, Relaksujący, Towarzyski, Podnoszący na duchu
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
100-120cm
ŚREDNI
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Kwaśne cytrusy, Drzewny sosnowy, Wilgotny Kush
Ziemisty, Wilgotny, Cytrynowo-Dieslowy Skunk, Cytrusowy, Kwaśny, Ostry, Skunkowy.

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję