BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Morning Glory
Morning Glory 1Morning Glory 2Morning Glory 3Morning Glory 4Morning Glory 5
Morning Glory 6Morning Glory 7Morning Glory 8Morning Glory 9Morning Glory 10

MORNING GLORY

Cup Winner
RATING
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

MORNING GLORY™ Nasiona Konopi

MORNING GLORY™ jest wynikiem potrójnej krzyżówki gatunków; połączenieafganki z Hawaiian i Skunk #1. Hawajka jest bardzo ważna w tej odmianieponieważ udało nam się zmieszać smak cytrusów z efektem Kush orazcerebralnym hajem Skunk #1. Ma bardzo apetyczny smak owoców leśnych.Jest to energiczna roślina która ptrzebuje tylko dwóch tygodni wegetacji.Póżniej potrzebuje około 8-9 tygodni kwitnienia do wyprodukowania 550—650gramów produktu na m². Roślina świetnie rozwija się w szklarni, produkującponad 2 kilogramy na roślinę w idealnych warunkach pogodowych.

Morning Glory Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
550 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90/100cm
100cm
40%
60%
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
550 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90/100cm
100cm
40%
60%

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję