BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Moby Dick Auto

MOBY DICK AUTO STRAIN

MOBY DICK TERAZ SKRZYżOWANY Z NASZYM BF SUPER AUTO #1

 
RATING
Moby Dick x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Moby Dick Auto Nasiona Marihuany

Moby Dick by Barneys Farm został stworzony przy użyciu White Widow, jednego z najpopularniejszych szczepów na świecie w ciągu ostatnich dwóch dekad, a następnie skrzyżowano go z naszym zdobywcą Pucharu G13 Haze. Dzięki tym dwóm legendarnym szczepom fachowo połączonym przez Barneys Farm, MOBY DICK ponownie ewoluował, teraz skrzyżowany z naszym BF Super Auto #1. Z rodzicami, gwarantami największych plonów, jakich można znaleźć, mogą oznaczać tylko jedno. Zapierająca dech w piersiach wydajność, silna, solidna i doskonale zbilansowana genetyka, tworząca wysoce odporną na pleśń roślinę z dominującą Sativą. Nasza wersja Moby Dick Auto jest teraz bardziej kompaktowa, z krótszym cyklem automatycznego kwitnienia, ale niewiele zostało utracone w jej możliwościach produkcyjnych, mocy i smakach. Jego złożony profil terpenowy z terpinolenem, β-mircenem, β-kariofilenem i limonenem, by wymienić tylko kilka, tworzy nostalgiczne aromaty Kwaśnej Cytryny, Haze i subtelne Nuty Kadzidła Pikantnej Sosny i Wanilii.Czy Moby Dick Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Moby Dick Auto z Barneys Farm to 70% Sativa 30% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Moby Dick Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Moby Dick Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Moby Dick Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Moby Dick Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Moby Dick Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Moby Dick Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Moby Dick Auto?
Nasiona konopi Moby Dick Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Moby Dick Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Moby Dick x BF Super Auto #1
Podnoszący na duchu energiczny, rozmowny efekt
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-130cm
ŚREDNI
30%
70%
GŁÓWNIE SATIVA
Ziemisty, Słodkie Cytrusy, Sosna
Kwaśna cytryna, Haze, subtelne nuty pikantnego kadzidła sosnowego i wanilii
3
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Moby Dick x BF Super Auto #1
Podnoszący na duchu energiczny, rozmowny efekt
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-130cm
ŚREDNI
30%
70%
GŁÓWNIE SATIVA
Ziemisty, Słodkie Cytrusy, Sosna
Kwaśna cytryna, Haze, subtelne nuty pikantnego kadzidła sosnowego i wanilii
3
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję