BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Moby Dick

MOBY DICK

ZBIERZ PLONY WIELKOśCI WIELORYBóW Z TEGO STAREGO KLASYKA, PRAWDZIWEGO POTWORA ZARóWNO POD WZGLęDEM EFEKTU, JAK I PRODUKCJI.

 
RATING
G13 HAZE x WHITE WIDOW
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

MOBY DICK™ Nasiona Konopi

Ten mało znany klejnot zyskał szczególną popularność zarówno wśród nowych hodowców, jak i ekspertów dzięki zdumiewająco dużym plonom. Przygotuj się na spotkanie z King Dong odmian konopi - Moby Dick. Staranne połączenie White Widow i Haze, jedne z największych plonów, jakie można znaleźć, może oznaczać tylko jedno. Zapierające dech w piersiach plony ponad 700 g / m2, które są łatwe do osiągnięcia dla wszystkich chętnych. Optymalne długotrwałe efekty. Czego więcej można chcieć od odmiany konopi? Ta dziewczyna zaciekle katapultuje Cię w oddzielną rzeczywistość kreatywności i produkcji, wyzwalając szybki haj, który zapewni Ci pełną energię przez cały dzień, nie niszcząc Cię. THC wynosi 27%. To jest Moby Dick. I właśnie dlatego jest tak zdecydowaną faworytką tak wielu w rozwijającym się biznesie. 70-dniowy okres kwitnienia dodaje uroku tej zwycięskiej na świecie odmiany konopi. Kwitnienie outdoor kończy swój cykl w pierwszym tygodniu października. Hodowcy uwielbiają jej słodki zapach wanilii i gwarantowane heroiczne plony. Ona jest opiekunką.

Moby Dick Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
G13 HAZE x WHITE WIDOW
Kreatywny, Energetyzujący, Euforyczny Haj
1.5-2kg per plant
700 gr/m˛
63 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
120-140cm
250 - 350cm
Wysoki
25%
75%
GŁÓWNIE SATIVA
Citrus Haze, Pikantna Sosna i Wanilia
Kwaśna cytryna Haze, Kadzidło Pikantnej Sosny i Wanilii
GORĄCY I UMIARKOWANY
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
G13 HAZE x WHITE WIDOW
Kreatywny, Energetyzujący, Euforyczny Haj
1.5-2kg per plant
700 gr/m˛
63 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
120-140cm
250 - 350cm
Wysoki
25%
75%
GŁÓWNIE SATIVA
Citrus Haze, Pikantna Sosna i Wanilia
Kwaśna cytryna Haze, Kadzidło Pikantnej Sosny i Wanilii
GORĄCY I UMIARKOWANY

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję