BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Mimosa x Orange Punch Auto
Mimosa x Orange Punch Auto 1Mimosa x Orange Punch Auto 2Mimosa x Orange Punch Auto 3Mimosa x Orange Punch Auto 4Mimosa x Orange Punch Auto 5
Mimosa x Orange Punch Auto 6Mimosa x Orange Punch Auto 7Mimosa x Orange Punch Auto 8Mimosa x Orange Punch Auto 9Mimosa x Orange Punch Auto 10

MIMOSA X ORANGE PUNCH AUTO STRAIN

EWOLUCJA MIMOZY NADAL TRWA

 
RATING
Mimosa Evo x Orange Punch x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Mimosa X Orange Punch Auto Nasiona Marihuany

Ewolucja Mimosy jest kontynuowana dzięki temu nowemu, superkompaktowemu, automatycznie kwitnącemu, pomarańczowemu doznaniu, MIMOSA X ORANGE PUNCH AUTO Początkowo stworzone przez delikatne skrzyżowanie naszego słynnego Orange Punch z fenomenem Mimosa Evo 2020, w laboratorium ponownie poczarowano, wprowadzając nasz BF Super Auto # 1. Podobnie jak w wersji feminizowanej, głębokie gradienty fioletu i kontrastujące ciemne oliwkowe zielenie tworzą uderzającą i piękną roślinę, podczas gdy beta-kariofilen, terpeny linalolu i limonenu tworzą rewelacyjny, cytrusowo-słodki aromat. MIMOSA X ORANGE PUNCH AUTO to kompaktowa i bardzo wytrzymała roślina wytwarzająca wiele dużych, gęstych, żywicznych i ciężkich pąków, pokrytych jasnopomarańczowymi pistolami ociekającymi włoskami. Spodziewaj się szybkiego okresu kwitnienia, który wynosi od 65 do 75 dni przy zbiorach indoor do 500 g/m2. THC zostało przetestowane na niesamowitym poziomie 21-23% na zewnątrz w idealnych warunkach MIMOSA X ORANGE PUNCH AUTO osiąga wysokość 1,2 m, wytwarzając ponad 700 g/m2 ogromnych, bardzo kompaktowych coli. W czasie zbiorów radość z tego szczepu naprawdę rośnie, gęste, ciężkie pąki są niezwykle łatwe do manicure, a wraz z nadejściem stale nasilających się pysznych, cytrusowych, cukierkowych aromatów pomarańczy naprawdę wypełniają powietrze.Czy Mimosa x Orange Punch Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Mimosa x Orange Punch Auto z Barneys Farm to 40% Sativa 60% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Mimosa x Orange Punch Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Mimosa x Orange Punch Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Mimosa x Orange Punch Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Mimosa x Orange Punch Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Mimosa x Orange Punch Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Mimosa x Orange Punch Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Mimosa x Orange Punch Auto?
Nasiona konopi Mimosa x Orange Punch Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Mimosa X Orange Punch Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Mimosa Evo x Orange Punch x BF Super Auto #1
Kreatywny, Pobudzający, Uszczęśliwia
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
100-140cm
KRÓTKI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Cytrusowe Cukierki Pomarańczowe
Słodki z nutą mandarynki
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Mimosa Evo x Orange Punch x BF Super Auto #1
Kreatywny, Pobudzający, Uszczęśliwia
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
100-140cm
KRÓTKI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Cytrusowe Cukierki Pomarańczowe
Słodki z nutą mandarynki
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję