BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Mimosa EVO
Mimosa EVO 1Mimosa EVO 2Mimosa EVO 3Mimosa EVO 4Mimosa EVO 5
Mimosa EVO 6Mimosa EVO 7Mimosa EVO 8Mimosa EVO 9Mimosa EVO 10

MIMOSA EVO

WYBIERZ SIę NA PRZEJAżDżKę MAGICZNą DYWANEM Z TYM POTężNYM, WYWAżONYM DODATKIEM DO NASZEJ KOLEKCJI CALI

 
RATING
Mimosa x Orange Punch
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

MIMOSA EVO™ Nasiona Konopi

Feminizowana MIMOSA EVO ™: Długo czekała aby wypuścić ją z laboratorium w Barneys Farm i w końcu się udało, a nasz nowy twór w genetyce potworów zasłużył na pieczęć aprobaty. Powstań MIMOSA EVO ™! Wyewoluował ze słynnego Emerald Triangle, pierwotnie wyhodowanego przez Symbiotic Genetics, teraz doładowanego naszym bezcennym Orange Punch`em ze skarbca Barneys Farm. Ten ulubiony gatunek z przewagą 60% Indica jest wypełniony dużymi matowymi gwiazdowymi topami, bogatymi w kannabinoidy i terpeny. Hodowcy uwielbiają jej pikantny, cytrusowo-cytrynowy smak z nutami jagód, które towarzyszą euforycznym, ale kojącym efektom. MIMOSA EVO ™ to prawdziwy pokarm dla mózgu, spodziewaj się efektu mentalnego uniesienia, które pozostaną z Tobą przez cały dzień. Poziom THC rzędu 30% jest możliwy do osiągnięcia przez wielkiego mistrza cechu growboxuw, ale 24-26% jest najbardziej prawdopodobne, i bardziej przystępne śmiertelnikom. Wysokie plony MIMOSA EVO ™ mogą być po prostu szalone, 700g / m2 łatwo osiągalne w pomieszczeniach w optymalnych warunkach wzrostu. MIMOSA EVO ™ jest idealna do uprawy na zewnątrz dorastając do wysokości 220 cm, zakończy swój okres kwitnienia na początku października, po 65 dniach kwitnienia + - tydzień czasu w zależności od pogody, z potencjalnym plonem ponad 2000g z rośliny.

Mimosa EVO Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Mimosa x Orange Punch
Szczęśliwy, Podniesiony na duchu,
2000g
700 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
80-90cm
180-220cm
ŚREDNI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Tropikalna cytryna, Pomarańczowy Cytrus z nutą jagód
Owocowy poncz i cytrusowo-mandarynkowy aromat
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Mimosa x Orange Punch
Szczęśliwy, Podniesiony na duchu,
2000g
700 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
80-90cm
180-220cm
ŚREDNI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Tropikalna cytryna, Pomarańczowy Cytrus z nutą jagód
Owocowy poncz i cytrusowo-mandarynkowy aromat

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję