BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Mimosa EVO
Mimosa EVO 1Mimosa EVO 2Mimosa EVO 3Mimosa EVO 4Mimosa EVO 5
Mimosa EVO 6Mimosa EVO 7Mimosa EVO 8Mimosa EVO 9Mimosa EVO 10

MIMOSA EVO STRAIN

WYBIERZ SIę NA PRZEJAżDżKę MAGICZNą DYWANEM Z TYM POTężNYM, WYWAżONYM DODATKIEM DO NASZEJ KOLEKCJI CALI

 
RATING
Mimosa x Orange Punch
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Mimosa EVO Nasiona Marihuany

Feminizowana MIMOSA EVO : Długo czekała aby wypuścić ją z laboratorium w Barneys Farm i w końcu się udało, a nasz nowy twór w genetyce potworów zasłużył na pieczęć aprobaty. Powstań MIMOSA EVO ! Wyewoluował ze słynnego Emerald Triangle, pierwotnie wyhodowanego przez Symbiotic Genetics, teraz doładowanego naszym bezcennym Orange Punch`em ze skarbca Barneys Farm. Ten ulubiony gatunek z przewagą 60% Indica jest wypełniony dużymi matowymi gwiazdowymi topami, bogatymi w kannabinoidy i terpeny. Hodowcy uwielbiają jej pikantny, cytrusowo-cytrynowy smak z nutami jagód, które towarzyszą euforycznym, ale kojącym efektom. MIMOSA EVO to prawdziwy pokarm dla mózgu, spodziewaj się efektu mentalnego uniesienia, które pozostaną z Tobą przez cały dzień. Poziom THC rzędu 30% jest możliwy do osiągnięcia przez wielkiego mistrza cechu growboxuw, ale 24-26% jest najbardziej prawdopodobne, i bardziej przystępne śmiertelnikom. Wysokie plony MIMOSA EVO mogą być po prostu szalone, 700g / m2 łatwo osiągalne w pomieszczeniach w optymalnych warunkach wzrostu. MIMOSA EVO jest idealna do uprawy na zewnątrz dorastając do wysokości 220 cm, zakończy swój okres kwitnienia na początku października, po 65 dniach kwitnienia + - tydzień czasu w zależności od pogody, z potencjalnym plonem ponad 2000g z rośliny.Czy Mimosa EVO to Indica czy Sativa?
Szczep Mimosa EVO z Barneys Farm to 40% Sativa 60% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Mimosa EVO?
Aby właściwie przechowywać nasiona Mimosa EVO, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Mimosa EVO?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Mimosa EVO, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Mimosa EVO umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Mimosa EVO wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Mimosa EVO?
Nasiona konopi Mimosa EVO kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Mimosa EVO Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Mimosa x Orange Punch
Szczęśliwy, Podniesiony na duchu,
2000 gr/plant
700-800 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
100-120cm
180-220cm
ŚREDNI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Tropikalna cytryna, Pomarańczowy Cytrus z nutą jagód
Owocowy poncz i cytrusowo-mandarynkowy aromat
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Mimosa x Orange Punch
Szczęśliwy, Podniesiony na duchu,
2000 gr/plant
700-800 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
100-120cm
180-220cm
ŚREDNI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Tropikalna cytryna, Pomarańczowy Cytrus z nutą jagód
Owocowy poncz i cytrusowo-mandarynkowy aromat

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję