BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
LSD Auto
LSD Auto 1LSD Auto 2LSD Auto 3LSD Auto 4LSD Auto 5
LSD Auto 6LSD Auto 7LSD Auto 8LSD Auto 9LSD Auto 10

LSD AUTO STRAIN

DROGA EKSPRESOWA DO PSYCHODELICZNEJ RADOśCI DZIęKI KLASYKOWI W AUTOMACIE

 
RATING
LSD x Super Magnum Auto
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

LSD Auto Nasiona Marihuany

Pękamy z dumy ogłaszając nadejście naszego LSD AUTO . Skrzyżowanie naszego legendarnego LSD z naszą potwornie mocną linią automatycznie kwitnących odmian. Podobnie jak jej legendarny poprzednik LSD AUTO naprawdę daje mega kopa i szybko wysyła w inny wymiar z przytupem. LSD AUTO wchodzi się szybko, a w tym samym momencie rzeczywistość zacznie się zniekształcać w pulsujący obraz psychodeliczny. Nie jest to szczep zalecany dla początkujących. Pomimo jej potężnego efektu, ta odmiana jest łatwa w uprawie i każdy może sobie z nią dać radę z ta genetyczną perfekcją. Podczas uprawy LSD AUTO na zewnątrz można oczekiwać wydajności do 400 g twardych topów na roślinę, przy uprawie wewnątrz plon oscyluje na bardzo wysokim poziomie 650 gramów / m2.Czy LSD Auto to Indica czy Sativa?
Szczep LSD Auto z Barneys Farm to 30% Sativa 70% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu LSD Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona LSD Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu LSD Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany LSD Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona LSD Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona LSD Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi LSD Auto?
Nasiona konopi LSD Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

LSD Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
LSD x Super Magnum Auto
Towarzyski, Świadomy i psychodeliczny, Euforyczny, Unoszący, Uspokajający, Relaksujący
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
100-130cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Ziemisty Kasztanowy, Mango, Cytrusowy, Słodko - Kwaśny
Piżmowy, Ziemisty kwiatowy, Ziołowy, Skunksowy, Cierpki
5
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
LSD x Super Magnum Auto
Towarzyski, Świadomy i psychodeliczny, Euforyczny, Unoszący, Uspokajający, Relaksujący
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
65 - 70
80-100cm
100-130cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Ziemisty Kasztanowy, Mango, Cytrusowy, Słodko - Kwaśny
Piżmowy, Ziemisty kwiatowy, Ziołowy, Skunksowy, Cierpki
5

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję