BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Liberty Haze
Liberty Haze 1Liberty Haze 2Liberty Haze 3Liberty Haze 4Liberty Haze 5
Liberty Haze 6Liberty Haze 7Liberty Haze 8Liberty Haze 9Liberty Haze 10

LIBERTY HAZE STRAIN

POKOCHASZ Tę KLASYCZNą ODMIANę, ZWYCIęSKą HAZE Z DODATKIEM SOSNY CHEMDAWG

Cup Winner
RATING
G13 x ChemDawg 91
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Liberty Haze Nasiona Marihuany

LIBERY HAZE to odmiana która powstała dzięki skrzyżowaniu G13 z szybko kwitnącą ChemDawg 91. Szczep ma właściwości Indica jak i Sativa oraz ma szybki czas dojrzewania wynoszący 8-9 tygodni, podczas którego rośnie do przeciętnej wysokości. Pień rośliny ma pokaźny obwód co sprawia że drzewko świetnie sobie radzi zarówno indoor jak i outdoor. Długie, gęste topy zaczynają się pojawiać w ciągu ostatnich kilku tygodni i są otoczone pięknym czerwonofioletowym kielichem. Efekt jest natychmiastowy i długotrwały, dając uczucie euforycznego, mózgowego haju. Gatunek ma wyraźny smak i zapach limonki.Testy laboratoryjne wykazują zawartość THC na poziomie 25%.    Czy Liberty Haze to Indica czy Sativa?
Szczep Liberty Haze z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Liberty Haze?
Aby właściwie przechowywać nasiona Liberty Haze, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Liberty Haze?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Liberty Haze, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Liberty Haze umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Liberty Haze wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Liberty Haze?
Nasiona konopi Liberty Haze kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Liberty Haze Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
G13 x ChemDawg 91
Długotrwały, Spokojny, Uczucie Mrowienia, Śmiechawkowy, Euforyczny, Kreatywny
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Sosna, Limonka, Ziołowy
Piżmowy, Ziemisty, Skunkowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
G13 x ChemDawg 91
Długotrwały, Spokojny, Uczucie Mrowienia, Śmiechawkowy, Euforyczny, Kreatywny
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
Sosna, Limonka, Ziołowy
Piżmowy, Ziemisty, Skunkowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję