BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Kush Mintz
Kush Mintz 1Kush Mintz 2Kush Mintz 3Kush Mintz 4Kush Mintz 5
Kush Mintz 6Kush Mintz 7Kush Mintz 8Kush Mintz 9Kush Mintz 10

KUSH MINTZ STRAIN

NASZ NIESAMOWITY CRITICAL KUSH TERAZ SKRZYżOWANY Z MINTZ

 
RATING
Critical Kush x Mintz
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

KUSH MINTZ™ Nasiona Marihuany

KUSH MINTZ™ od Barneys Farm. Podczas naszego selektywnego procesu nad Biscotti Mintz wprowadziliśmy krytyczny fenomen Kush`a, który wykazywał niezwykłą charakterystykę 30% sativy. To w połączeniu z naszym pysznym Mintzem przyniosło na stół coś bardzo ekscytującego, roślinę z 70% dominującą indicą, całkowicie unikalną w naszym katalogu o niesamowitych właściwościach. KUSH MINTZ™ z potężną linią Himalayan OG Kush jest niezwykle energiczną, potężną indicą, teraz z 30% statycznym wzmocnieniem. Eksplozja naparu z linii Critical przynosi ogromne plony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przy wysokościach na zewnątrz sięgających 2 metrów, super mocna i wytrzymała z niewiarygodnymi możliwościami produkcyjnymi. Nic dziwnego, że Minz dodatkowo wzmacnia te słynne ziemiste aromaty sosny i słodkich cytrusów Kush z nutą kawy i delikatnymi nutami miętowych ciasteczek! KUSH MINTZ™ jest niezwykle żywiczny, lepki w dotyku z ciężką powłoką z włosków pokrywających znajome jasnozielone kolory z okazjonalnymi ciemnozielonymi kontrastującymi liśćmi wachlarzowymi wystającymi z jego gęstej struktury kwitnienia.

Kush Mintz Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Critical Kush x Mintz
Zrelaksowany, Szczęśliwy, Podnoszący na duchu
1500
600-650 gr/m˛
56 - 63
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100-110cm
100-110cm
200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Świeża sosna, kawa z nutą mięty
Ziemna Sosna, Miętowa Kawa
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Critical Kush x Mintz
Zrelaksowany, Szczęśliwy, Podnoszący na duchu
1500
600-650 gr/m˛
56 - 63
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100-110cm
100-110cm
200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Świeża sosna, kawa z nutą mięty
Ziemna Sosna, Miętowa Kawa
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję