BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
BUY 10 SEEDS GET 10 FREE Kush Mintz
Kush Mintz 1Kush Mintz 2Kush Mintz 3Kush Mintz 4Kush Mintz 5
Kush Mintz 6Kush Mintz 7Kush Mintz 8Kush Mintz 9Kush Mintz 10

KUSH MINTZ

NASZ NIESAMOWITY CRITICAL KUSH TERAZ SKRZYżOWANY Z MINTZ

 
RATING
Critical Kush x Mintz
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

KUSH MINTZ™ Nasiona Marihuany

KUSH MINTZ™ od Barneys Farm. Podczas naszego selektywnego procesu nad Biscotti Mintz wprowadziliśmy krytyczny fenomen Kush`a, który wykazywał niezwykłą charakterystykę 30% sativy. To w połączeniu z naszym pysznym Mintzem przyniosło na stół coś bardzo ekscytującego, roślinę z 70% dominującą indicą, całkowicie unikalną w naszym katalogu o niesamowitych właściwościach. KUSH MINTZ™ z potężną linią Himalayan OG Kush jest niezwykle energiczną, potężną indicą, teraz z 30% statycznym wzmocnieniem. Eksplozja naparu z linii Critical przynosi ogromne plony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przy wysokościach na zewnątrz sięgających 2 metrów, super mocna i wytrzymała z niewiarygodnymi możliwościami produkcyjnymi. Nic dziwnego, że Minz dodatkowo wzmacnia te słynne ziemiste aromaty sosny i słodkich cytrusów Kush z nutą kawy i delikatnymi nutami miętowych ciasteczek! KUSH MINTZ™ jest niezwykle żywiczny, lepki w dotyku z ciężką powłoką z włosków pokrywających znajome jasnozielone kolory z okazjonalnymi ciemnozielonymi kontrastującymi liśćmi wachlarzowymi wystającymi z jego gęstej struktury kwitnienia.

Kush Mintz Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Critical Kush x Mintz
Zrelaksowany, Szczęśliwy, Podnoszący na duchu
1500
600-650 gr/m˛
56 - 63
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100-110cm
100-110cm
200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Świeża sosna, kawa z nutą mięty
Ziemna Sosna, Miętowa Kawa
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Critical Kush x Mintz
Zrelaksowany, Szczęśliwy, Podnoszący na duchu
1500
600-650 gr/m˛
56 - 63
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100-110cm
100-110cm
200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Świeża sosna, kawa z nutą mięty
Ziemna Sosna, Miętowa Kawa
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję