BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Ice Cream Cake
Ice Cream Cake 1Ice Cream Cake 2Ice Cream Cake 3Ice Cream Cake 4Ice Cream Cake 5
Ice Cream Cake 6Ice Cream Cake 7Ice Cream Cake 8Ice Cream Cake 9Ice Cream Cake 10

ICE CREAM CAKE STRAIN

ZASPOKóJ OCHOTę NA SłODYCZE I ZRELAKSUJ SIę DZIęKI ICE CREAM CAKE, CUDOWNIE UWODZICIELSKIEJ ODMIANIE O WłAśCIWOśCIACH TERAPEUTYCZNYCH. ZADBAJ O SIEBIE JUż TERAZ!

 
RATING
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Ice Cream Cake Nasiona Marihuany

Ice Cream Cake Strain od Barneys Farm. Czy jesteś gotowy, aby dać się uwieść nieodpartemu urokowi Ice Cream Cake? Ta wyśmienita odmiana konopi jest kuszącą mieszanką Wedding Cake i Gelato 33, co czyni ją kuszącą ucztą dla zmysłów. Jako odmiana z przewagą genów indica, szczep Ice Cream Cake ma moc przeniesienia Cię w świat czystego relaksu i spokoju. Wyobraź sobie relaks po długim dniu ze słodkim, kremowym aromatem tej wspaniałej odmiany pieszczącej zmysły. Uprawa tej uwodzicielskiej odmiany jest prawie zbyt łatwa, z jej 55-60-dniowym okresem kwitnienia i wysokością w pomieszczeniu od 0,9 do 1,20 m i na zewnątrz od 1,5 do 2,0 m. A nagroda za twoje wysiłki? Plon indoor na poziomie 550 g/m2 i plon na zewnątrz do 1,5 kg olśniewających kwiatów konopi. Dzięki zawartości THC na poziomie 20-25% możesz spodziewać się potężnego i złożonego haju, który sprawi, że poczujesz się błogosławiony. Profil terpenowy tej kuszącej odmiany to niebiańska mieszanka limonenu, mircenu i kariofilenu, dzięki czemu zapach jest słodki, kremowy i ziemisty, z nutą wanilii i nutą sosny. Ale to nie wszystko. Nasz Ice Cream Cake strain to nie tylko ładny wygląd, jest również wysoko ceniony ze względu na swoje właściwości terapeutyczne. Dzięki zawartości limonenu i mircenu ta uwodzicielska odmiana zapewnia relaksujący i kojący efekt, który może uspokoić umysł i ciało. A przeciwbólowe i przeciwzapalne działanie kariofilenu może pomóc złagodzić przewlekły ból i stany zapalne. Czy jesteś gotowy, aby oddać się grzesznym przyjemnościom Ice Cream Cake? Podejdź i zostań na chwilę.

Ice Cream Cake Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
Mózgowy, Uspokajający, Zrelaksowany, Szczęśliwy
1.5- 2kg per plant
600 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150 – 200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki, Kremowa Wanilia, Ziemista sosna
Ostry, Kremowy Sernik, Ziemisty, Orzechowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
Mózgowy, Uspokajający, Zrelaksowany, Szczęśliwy
1.5- 2kg per plant
600 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150 – 200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki, Kremowa Wanilia, Ziemista sosna
Ostry, Kremowy Sernik, Ziemisty, Orzechowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję