BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Ice Cream Cake

ICE CREAM CAKE STRAIN

ZASPOKóJ OCHOTę NA SłODYCZE I ZRELAKSUJ SIę DZIęKI ICE CREAM CAKE, CUDOWNIE UWODZICIELSKIEJ ODMIANIE O WłAśCIWOśCIACH TERAPEUTYCZNYCH. ZADBAJ O SIEBIE JUż TERAZ!

 
RATING
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

ICE CREAM CAKE™ Nasiona Marihuany

Ice Cream Cake Strain od Barneys Farm. Czy jesteś gotowy, aby dać się uwieść nieodpartemu urokowi Ice Cream Cake? Ta wyśmienita odmiana konopi jest kuszącą mieszanką Wedding Cake i Gelato 33, co czyni ją kuszącą ucztą dla zmysłów. Jako odmiana z przewagą genów indica, szczep Ice Cream Cake ma moc przeniesienia Cię w świat czystego relaksu i spokoju. Wyobraź sobie relaks po długim dniu ze słodkim, kremowym aromatem tej wspaniałej odmiany pieszczącej zmysły. Uprawa tej uwodzicielskiej odmiany jest prawie zbyt łatwa, z jej 55-60-dniowym okresem kwitnienia i wysokością w pomieszczeniu od 0,9 do 1,20 m i na zewnątrz od 1,5 do 2,0 m. A nagroda za twoje wysiłki? Plon indoor na poziomie 550 g/m2 i plon na zewnątrz do 1,5 kg olśniewających kwiatów konopi. Dzięki zawartości THC na poziomie 20-25% możesz spodziewać się potężnego i złożonego haju, który sprawi, że poczujesz się błogosławiony. Profil terpenowy tej kuszącej odmiany to niebiańska mieszanka limonenu, mircenu i kariofilenu, dzięki czemu zapach jest słodki, kremowy i ziemisty, z nutą wanilii i nutą sosny. Ale to nie wszystko. Nasz Ice Cream Cake strain to nie tylko ładny wygląd, jest również wysoko ceniony ze względu na swoje właściwości terapeutyczne. Dzięki zawartości limonenu i mircenu ta uwodzicielska odmiana zapewnia relaksujący i kojący efekt, który może uspokoić umysł i ciało. A przeciwbólowe i przeciwzapalne działanie kariofilenu może pomóc złagodzić przewlekły ból i stany zapalne. Czy jesteś gotowy, aby oddać się grzesznym przyjemnościom Ice Cream Cake? Podejdź i zostań na chwilę.

Ice Cream Cake Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
Mózgowy, Uspokajający, Zrelaksowany, Szczęśliwy
1.5- 2kg per plant
600 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150 – 200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki, Kremowa Wanilia, Ziemista sosna
Ostry, Kremowy Sernik, Ziemisty, Orzechowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
Mózgowy, Uspokajający, Zrelaksowany, Szczęśliwy
1.5- 2kg per plant
600 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150 – 200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki, Kremowa Wanilia, Ziemista sosna
Ostry, Kremowy Sernik, Ziemisty, Orzechowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję