BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Gorilla Zkittlez
Gorilla Zkittlez 1Gorilla Zkittlez 2Gorilla Zkittlez 3Gorilla Zkittlez 4Gorilla Zkittlez 5
Gorilla Zkittlez 6Gorilla Zkittlez 7Gorilla Zkittlez 8Gorilla Zkittlez 9Gorilla Zkittlez 10

GORILLA ZKITTLEZ STRAIN

WZMOCNIJ MóZG I CIAłO DZIęKI NIEZWYKłEMU KALEJDOSKOPOWI USPOKAJAJąCYCH KANNABINOIDóW

 
RATING
Gorilla Glue x Zkittlez
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Gorilla Zkittlez Nasiona Marihuany

Uwolnij gigantyczną moc genetyki z Zachodniego Wybrzeża dzięki niesamowitej fuzji GG 4 i Zkittlez. Przedstawiamy nową markę Barney's Farm GORILLA ZKITTLEZ. Na doskonałe trichomy trzeba cierpliwie poczekać 60 dni aby zakwitły. Nigdy nie zapomnisz pierwszego spotkani z dojrzałymi owocami GORILLA ZKITTLEZ. Pochylając się w kierunku strony Indica, ten wschodzący faworyt jest potężny i prowokująco piękny, połyskujące trichomy zadowolą wszystkich. Dlaczego by nie pozwolić medycznym właściwościom tej odmianie z 24% THC , uwieść Cię w ciepłej sferze wypoczynku i relaksu, której nigdy nie będziesz chciał opuścić. Oczekiwany czas kwitnienia to 8-9 zamkniętych pomieszczeniach; na zewnątrz kwitnienie kończy się na początku października. Oczekuj do 2,5kg z dobrze poprowadzonej rośliny na outdoor, dorasta do wysokości 1,7 metra. Przygarnij kilka nasion GORILLA ZKITTLEZ od Barneys Farm już dziś.Czy Gorilla Zkittlez to Indica czy Sativa?
Szczep Gorilla Zkittlez z Barneys Farm to 40% Sativa 60% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Gorilla Zkittlez?
Aby właściwie przechowywać nasiona Gorilla Zkittlez, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Gorilla Zkittlez?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Gorilla Zkittlez, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Gorilla Zkittlez umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Gorilla Zkittlez wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Gorilla Zkittlez?
Nasiona konopi Gorilla Zkittlez kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Gorilla Zkittlez Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Gorilla Glue x Zkittlez
Potężny, Relaksujący, Prowokujący Myślenie
2000-2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
ŚREDNI
140-170cm
100-140cm
140-180cm
Wysoki
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Owocowy
Owocowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Gorilla Glue x Zkittlez
Potężny, Relaksujący, Prowokujący Myślenie
2000-2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
ŚREDNI
140-170cm
100-140cm
140-180cm
Wysoki
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Owocowy
Owocowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję